No 1
brandViewProd
no1_1.jpg
no1_2.jpg

No 1

"namams ir šeimai"

Popieriaus gaminiai namams.

Praktiški ir šiuolaikiniai higienos produktai iš popieriaus Bella No1 - platus asortimentas visai šeimai, gaminiai iš plono ir švelnaus popieriaus bei ekologiški produktai iš antrinės žaliavos. Prekės ženklas No1 siūlo minkštas švelnias servetėles, šešių spalvų popierines stalo servetėles, gerai sugeriančius drėgmę virtuvinius rankšluosčius bei tualetinį popierių Karo.

prekės ženklo istorija

papier_1995_1.jpg
1995
No1 pradžia

Bella No1 prekės ženklo popierinių gaminių debiutas rinkoje. Pirmoji prekė - universalios standartinės versijos ir versijos mini servetėlės bei kosmetinės servetėlės. Po metų rinkoje pasirodo Bella No1 prekės ženklo higieninės servetėlės. Iki šiol servetėlės su šiuo logotipu yra labai populiarios ir džiaugiasi klientų pasitikėjimu.

papier_1996_1.jpg
1996
Bella No1 Karo
Bella popieriaus gaminių šeimą papildo minkštas ir švelnus Bella No1 Karo prekės ženklo tualetinis popierius. Netrukus pasirodo ir popieriniai rankšluosčiai virtuvei Karo.
papier_1997_1.jpg
1997
Bella No1 prekės ženklas
Prie didėjančio popierinių gaminių asortimento prisijungia Bella No1 tualetinis popierius ir rankšluosčiai. Aukšta kokybė lemia, kad jie greitai pelnė klientų pasitikėjimą.
papier_2003_1.jpg
2003
Kelioninės ir akinių servetėlės
Bella popierinių gaminių pasiūlymą papildo akinių ir kelioninės servetėlės. Labai patogios naudoti, tampa neatsiejama darbo ir kelionės dalimi.
papier_2005_1.jpg
2005
Specialiai vaikams
Atsižvelgdami į jauniausių klientų poreikus, siūlome higienines servetėles Bella Baby Happy. Nuotaikingos pakuotės ne tik skatina vaikus laikytis higienos, bet ir lavina vaizduotę bei ragina žaisti. 2008 metais atsiranda mini versijos servetėlės, kurios lengvai telpa vaiko kišenėje.
papier_2010_1.jpg
2010
Naujos pakuotės
Universalių servetėlių Bella No1 ir Bella Baby Happy linija atnaujinama nuo pagrindų. Parduotuvių lentynose pasirodo spalvotos ir estetiškos įvairių dydžių pakuotės, tenkinančios net reikliausio kliento poreikius.
no1.png
2015
4 sluoksnių servetėlių pristatymas
Servetėlių asortimentas papildomas 4 sluoksnių servetėlėmis. Servetėlių pakuotės yra modernaus dizaino ir gali būti kišenėje telpančio ar didesnio dydžio kartoninėje dėžutėje.

pasiūlymas

  • No1 – higieninės servetėlės, stalo servetėlės
  • Karo – tualetinis popierius ir popieriniai rankšluosčiai

prekės ženklo apimtis

zasieg.jpg

Mūsų gaminiai parduodami virš 60 rinkų: Europos Sąjungoje, Vidurio ir Rytų Europoje, Afrikoje ir Tolimuosiuose Rytuose.