Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .tzmo.lt/lt_LT Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
_ga .tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 years
_gid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lt/lt_LT Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl

Išsaugokite pasirinkimą Sutinku su visais
No 1
brandViewProd
no1_1.jpg
no1_2.jpg

No 1

"namams ir šeimai"

Popieriaus gaminiai namams.

Praktiški ir šiuolaikiniai higienos produktai iš popieriaus Bella No1 - platus asortimentas visai šeimai, gaminiai iš plono ir švelnaus popieriaus bei ekologiški produktai iš antrinės žaliavos. Prekės ženklas No1 siūlo minkštas švelnias servetėles, šešių spalvų popierines stalo servetėles, gerai sugeriančius drėgmę virtuvinius rankšluosčius bei tualetinį popierių Karo.

prekės ženklo istorija

papier_1995_1.jpg
1995
No1 pradžia

Bella No1 prekės ženklo popierinių gaminių debiutas rinkoje. Pirmoji prekė - universalios standartinės versijos ir versijos mini servetėlės bei kosmetinės servetėlės. Po metų rinkoje pasirodo Bella No1 prekės ženklo higieninės servetėlės. Iki šiol servetėlės su šiuo logotipu yra labai populiarios ir džiaugiasi klientų pasitikėjimu.

papier_1996_1.jpg
1996
Bella No1 Karo
Bella popieriaus gaminių šeimą papildo minkštas ir švelnus Bella No1 Karo prekės ženklo tualetinis popierius. Netrukus pasirodo ir popieriniai rankšluosčiai virtuvei Karo.
papier_1997_1.jpg
1997
Bella No1 prekės ženklas
Prie didėjančio popierinių gaminių asortimento prisijungia Bella No1 tualetinis popierius ir rankšluosčiai. Aukšta kokybė lemia, kad jie greitai pelnė klientų pasitikėjimą.
papier_2003_1.jpg
2003
Kelioninės ir akinių servetėlės
Bella popierinių gaminių pasiūlymą papildo akinių ir kelioninės servetėlės. Labai patogios naudoti, tampa neatsiejama darbo ir kelionės dalimi.
papier_2005_1.jpg
2005
Specialiai vaikams
Atsižvelgdami į jauniausių klientų poreikus, siūlome higienines servetėles Bella Baby Happy. Nuotaikingos pakuotės ne tik skatina vaikus laikytis higienos, bet ir lavina vaizduotę bei ragina žaisti. 2008 metais atsiranda mini versijos servetėlės, kurios lengvai telpa vaiko kišenėje.
papier_2010_1.jpg
2010
Naujos pakuotės
Universalių servetėlių Bella No1 ir Bella Baby Happy linija atnaujinama nuo pagrindų. Parduotuvių lentynose pasirodo spalvotos ir estetiškos įvairių dydžių pakuotės, tenkinančios net reikliausio kliento poreikius.
no1.png
2015
4 sluoksnių servetėlių pristatymas
Servetėlių asortimentas papildomas 4 sluoksnių servetėlėmis. Servetėlių pakuotės yra modernaus dizaino ir gali būti kišenėje telpančio ar didesnio dydžio kartoninėje dėžutėje.

pasiūlymas

  • No1 – higieninės servetėlės, stalo servetėlės
  • Karo – tualetinis popierius ir popieriniai rankšluosčiai

prekės ženklo apimtis

zasieg.jpg

Mūsų gaminiai parduodami virš 60 rinkų: Europos Sąjungoje, Vidurio ir Rytų Europoje, Afrikoje ir Tolimuosiuose Rytuose.