istorija
nuo 1951 metų

1951

Įkuriama valstybinė įmonė „Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunacyjnych“ ("Torūnės Tvarstomųjų Medžiagų Gamykla")

Krašto Apsaugos Ministerijos ir Centrinės Kalnakasybos Tarnybos užsakymu Torūnėje pradedamos gaminti tvarstomosios medžiagos. Gamyba suplanuota tik 6 mėnesiams, kol bus įvykdytas užsakymas, tačiau dėl aukštos darbo kokybės gaunami sekantys užsakymai. Įkuriama įmonė „Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych“, kuri jau aštuntojo dešimtmečio viduryje pradeda eksportuoti gaminius į užsienio rinkas. TZMO produktai keliauja į Europos, Afrikos ir Azijos šalis

1991

Esame akcinė bendrovė

Proveržio momentas įmonės istorijoje: fiziniai asmenys - įmonės darbuotojai ir akademinės bei medicinos bendruomenės atstovai - sukuria akcinę bendrovę TZMO SA, kuri išperka įmonės turtą iš Valstybės Iždo.

1996

Bella Hungaria Kft

Pirmosios TZMO Grupės užsienio bendrovės įsteigimas Vengrijoje

1997

Mūsų gaminiai yra pažymėti CE ženklu

TZMO SA - pirmoji medicinos pramonės įmonė Lenkijoje savo gaminius žyminti CE saugos ženklu.

2003

Gamyklos Rytų zonos rinkose

Naujai pastatytose gamyklose Rusijoje ir Ukrainoje pradedama higienos produktų gamyba

2004

Šiuolaikinės gamybos linijos

Pradėtas gaminti orui laidus laminatas, kuris pakeičia plėvelę absorbuojančiuose gaminiuose, skirtuose vaikams ir suaugusiems. Tai yra revoliucinis pokytis, kurio dėka gerėja produktų kokybė ir patogumas naudoti.

2005

Šiuolaikinė gamykla Indijoje

Naujoje gamykloje Indijoje pradėta moterų higienos ir medicinos produktų gamyba. Tai viena didžiausių Lenkijos investicijų šioje šalyje. TZMO Grupei tai yra puiki galimybė pasiekti daugiau nei milijardą potencialių klientų, tačiau kartu ir didelis iššūkis.

2008

Naujos "Plastica" gamyklos

Trys gamyklos yra įsteigtos Pomorska specialioje ekonominėje zonoje Kowalewo Pomorskie.

2012

Naujas iššūkis - JAV rinka

SENI prekės ženklo urologinių produktų pristatymas JAV rinkai yra dar viena didelė investicija ir iššūkis TZMO Grupei. Bendrovė TZMO USA INC., registruota Atlantoje Džordžijos valstijoje, nuolat plečia verslą.

2013

55 įmonės 18 šalių, 7600 darbuotojų.

Tęsiame investicijas 10 šalių: Rusijoje, Lietuvoje, Ukrainoje, Vokietijoje, Slovakijoje, Vengrijoje, Rumunijoje, JAV, Indijoje ir Lenkijoje. TZMO Grupę sudaro 55 įmonės Lenkijoje ir užsienyje, kuriose dirba 7600 žmonių. Mūsų gaminiai yra prieinami daugiau nei 80 rinkų - Europoje, Azijoje, Afrikoje, Amerikoje ir Australijoje.

2016

CitoNet Varšuva.

Tai jau 6-asis aptarnavimo centrų padalinys Lenkijoje, teikiantis modernias paslaugas skalbimo paslaugų teikimo srityje ir siūlantis nestandartinius sterilius įpakavimus, medicinos produktų rinkinius, skirtus tikslioms medicininėms procedūroms. Šiuo metu TZMO Grupė turi savo paslaugų centrus „CitoNet“ tokiuose miestuose kaip Bydgoščius, Ščecinas, Krokuva, Lodzė, Zabagno ir Varšuva

2017

Nauja TZMO Benelux buveinė netoli Amsterdamo

Kaip pasaulinė įmonė, turime prekybos įmonių ir logistikos centrų įvairiose rinkose. TZMO Grupė nuolat investuoja. Nyderlanduose atidaryta naujoji TZMO Benelux būstinė ir logistikos centras.

2018

TZMO SA nauja būstinė Torūnėje

TZMO SA nauja būstinė Torūnėje, susidedanti iš dviejų dalių, darbuotojų vadinama „juoda“ ir „balta“. Pastatas yra penkių aukštų, aukščiausioje vietoje jo aukštis viršija 24 m. Netoliese taip pat yra Technologijų ir Inovacijų centro įrenginys (CTI), kuriame dirba įvairių specializacijų inžinieriai, konstruojantys TZMO mašinas ir technologinius sprendimus, kurių dėka įmonė pasiekia konkurencinį pranašumą.

2019

TZMO Deutschland GmbH bendrovės įkūrimo ir SENI bei SENI Care prekės ženklų įvedimo į Vokietijos rinką 20-metis

Bendrovė TZMO Deutschland GmbH pradėjo savo veiklą 1999 m. Šiandien, be savo būstinės, ji turi savo mokymų, rinkodaros ir logistikos centrą Biesenthalyje netoli Berlyno. 2019 m. baigta dar viena investicija - penktoji logistikos salė su moderniausiais technologiniais sprendimais TZMO Grupėje.

2020-2021

Investicijos

Lenkija, Vokietija, Rusijos Federacija, Ukraina, Čekija, Indija ir Latvija yra šalys, kuriose TZMO Grupė vykdo tolesnes investicijas.