istorija
Torunės Tvarstomųjų Medžiagų Gamyklai - 68 metų

1951

Įkurta valstybinė įmonė Torunės Tvarstomųjų Medžiagų Gamykla

Pagal Nacionalinės gynybos ministerijos ir Centrinės kalnakasybos aprūpinimo įstaigos užsakymą Torunėje pradedama gaminti tvarstymo medžiagas. Gamyba turėjo sustoti įvykdžius užsakymą, tačiau dėl aukštos darbo kokybės atsirado kiti užsakymai. Įkuriama valstybinė įmonė Torunės Tvarstomųjų Medžiagų Gamykla.

1991

Esame akcinė bendrovė

Lūžis bendrovės istorijoje: fiziniai asmenys - įmonės darbuotojai bei akademinės ir medicininės aplinkos atstovai - įsteigia akcinę bendrovę TZMO S.A., kuri superka iš Valstybės biudžeto įmonės turtą.

1996

Bella Hungaria Kft

TZMO grupės pirmosios užsienio įmonės įsteigimas Vengrijoje

1997

Mūsų gaminiai turi ženklą CE

TZMO S.A. - pirmoji bendrovė Lenkijoje medicinos srityje savo gaminius paženklina saugumo ženklu CE.

2003

Gamyklos rytų rinkoje

Pradedama gaminti higieninius produktus nuosavose gamyklose Rusijoje ir Ukrainoje.

2004

Šiuolaikinės gamybos linijos

Pradedama gaminti orui laidžią plėvelę, kuri pakeičia seno tipo foliją sugeriamuosiuose produktuose, skirtuose vaikams ir suaugusiems. Tai revoliucinis pokytis, pagerinantis produktų kokybę bei naudojimo komfortą.

2005

Šiuolaikinė gamykla Indijoje.

Nauja gamykla Indijoje pradeda higieninių ir medicininių produktų gamybą.

2008

Naujos gamyklos

Įkuriamos trys gamyklos Specialioje Ekonominėje Pamario Zonoje Pamario Kovaleve.

2012

plėtra į Jungtines Valstijas

Seni produktų įvedimas į JAV rinką yra dar viena didelė investicija ir iššūkis TZMO grupei. Įmonė startavo Atlantoje ir toliau sėkmingai vysto savo veiklą.

2013

54 įmonės 17-oje šalių. 7300 darbuotojų.

Didiname investicijas 10-tyje šalių: Rusijoje, Lietuvoje, Ukrainoje, Vokietijoje, Slovakijoje, Vengrijoje, Rumunijoje, JAV, Indijoje ir Lenkijoje. |||Mūsų produktai parduodami daugiau nei 65-iose pasaulio šalyse Europoje, Azijoje, Amerikos žemyne ir Australijoje.

2016

CitoNet Warszawa.

Tai jau šeštas paslaugų centras Lenkijoje, kuris teikia modernias užsakomąsias valymo ir sterilizavimo paslaugas. Šiandien TZMO grupė turi savo paslaugų centrus tokiuose miestuose kaip

2017

Nauja TZMO Beneliux buveinė netoli Amsterdamo

Būdama pasaulinė įmonė, mes turime prekybos įmones ir logistikos centrus įvairiose rinkose. TZMO grupė nuolat investuoja. Nyderlanduose mes ką tik atidarėme naują buveinę ir logistikos centrą TZMO Benelux.