Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .tzmo.lt/lt_LT Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
_ga .tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 years
_gid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lt/lt_LT Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl

Išsaugokite pasirinkimą Sutinku su visais

istorija
nuo 1951 metų

1951

Įkuriama valstybinė įmonė „Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunacyjnych“ ("Torūnės Tvarstomųjų Medžiagų Gamykla")

Krašto Apsaugos Ministerijos ir Centrinės Kalnakasybos Tarnybos užsakymu Torūnėje pradedamos gaminti tvarstomosios medžiagos. Gamyba suplanuota tik 6 mėnesiams, kol bus įvykdytas užsakymas, tačiau dėl aukštos darbo kokybės gaunami sekantys užsakymai. Įkuriama įmonė „Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych“, kuri jau aštuntojo dešimtmečio viduryje pradeda eksportuoti gaminius į užsienio rinkas. TZMO produktai keliauja į Europos, Afrikos ir Azijos šalis

1991

Esame akcinė bendrovė

Proveržio momentas įmonės istorijoje: fiziniai asmenys - įmonės darbuotojai ir akademinės bei medicinos bendruomenės atstovai - sukuria akcinę bendrovę TZMO SA, kuri išperka įmonės turtą iš Valstybės Iždo.

1996

Bella Hungaria Kft

Pirmosios TZMO Grupės užsienio bendrovės įsteigimas Vengrijoje

1997

Mūsų gaminiai yra pažymėti CE ženklu

TZMO SA - pirmoji medicinos pramonės įmonė Lenkijoje savo gaminius žyminti CE saugos ženklu.

2003

Gamyklos Rytų zonos rinkose

Naujai pastatytose gamyklose Rusijoje ir Ukrainoje pradedama higienos produktų gamyba

2004

Šiuolaikinės gamybos linijos

Pradėtas gaminti orui laidus laminatas, kuris pakeičia plėvelę absorbuojančiuose gaminiuose, skirtuose vaikams ir suaugusiems. Tai yra revoliucinis pokytis, kurio dėka gerėja produktų kokybė ir patogumas naudoti.

2005

Šiuolaikinė gamykla Indijoje

Naujoje gamykloje Indijoje pradėta moterų higienos ir medicinos produktų gamyba. Tai viena didžiausių Lenkijos investicijų šioje šalyje. TZMO Grupei tai yra puiki galimybė pasiekti daugiau nei milijardą potencialių klientų, tačiau kartu ir didelis iššūkis.

2008

Naujos "Plastica" gamyklos

Trys gamyklos yra įsteigtos Pomorska specialioje ekonominėje zonoje Kowalewo Pomorskie.

2012

Naujas iššūkis - JAV rinka

SENI prekės ženklo urologinių produktų pristatymas JAV rinkai yra dar viena didelė investicija ir iššūkis TZMO Grupei. Bendrovė TZMO USA INC., registruota Atlantoje Džordžijos valstijoje, nuolat plečia verslą.

2013

55 įmonės 18 šalių, 7600 darbuotojų.

Tęsiame investicijas 10 šalių: Rusijoje, Lietuvoje, Ukrainoje, Vokietijoje, Slovakijoje, Vengrijoje, Rumunijoje, JAV, Indijoje ir Lenkijoje. TZMO Grupę sudaro 55 įmonės Lenkijoje ir užsienyje, kuriose dirba 7600 žmonių. Mūsų gaminiai yra prieinami daugiau nei 80 rinkų - Europoje, Azijoje, Afrikoje, Amerikoje ir Australijoje.

2016

CitoNet Varšuva.

Tai jau 6-asis aptarnavimo centrų padalinys Lenkijoje, teikiantis modernias paslaugas skalbimo paslaugų teikimo srityje ir siūlantis nestandartinius sterilius įpakavimus, medicinos produktų rinkinius, skirtus tikslioms medicininėms procedūroms. Šiuo metu TZMO Grupė turi savo paslaugų centrus „CitoNet“ tokiuose miestuose kaip Bydgoščius, Ščecinas, Krokuva, Lodzė, Zabagno ir Varšuva

2017

Nauja TZMO Benelux buveinė netoli Amsterdamo

Kaip pasaulinė įmonė, turime prekybos įmonių ir logistikos centrų įvairiose rinkose. TZMO Grupė nuolat investuoja. Nyderlanduose atidaryta naujoji TZMO Benelux būstinė ir logistikos centras.

2018

TZMO SA nauja būstinė Torūnėje

TZMO SA nauja būstinė Torūnėje, susidedanti iš dviejų dalių, darbuotojų vadinama „juoda“ ir „balta“. Pastatas yra penkių aukštų, aukščiausioje vietoje jo aukštis viršija 24 m. Netoliese taip pat yra Technologijų ir Inovacijų centro įrenginys (CTI), kuriame dirba įvairių specializacijų inžinieriai, konstruojantys TZMO mašinas ir technologinius sprendimus, kurių dėka įmonė pasiekia konkurencinį pranašumą.

2019

TZMO Deutschland GmbH bendrovės įkūrimo ir SENI bei SENI Care prekės ženklų įvedimo į Vokietijos rinką 20-metis

Bendrovė TZMO Deutschland GmbH pradėjo savo veiklą 1999 m. Šiandien, be savo būstinės, ji turi savo mokymų, rinkodaros ir logistikos centrą Biesenthalyje netoli Berlyno. 2019 m. baigta dar viena investicija - penktoji logistikos salė su moderniausiais technologiniais sprendimais TZMO Grupėje.

2020-2021

Investicijos

Lenkija, Vokietija, Rusijos Federacija, Ukraina, Čekija, Indija ir Latvija yra šalys, kuriose TZMO Grupė vykdo tolesnes investicijas.