Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .tzmo.lt/lt_LT Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
_ga .tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 years
_gid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lt/lt_LT Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl

Išsaugokite pasirinkimą Sutinku su visais

teisinės pastabos

Portalo savininkas

Šis Portalas priklauso bendrovei Torunės Tvarstomųjų Medžiagų Gamykla (Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.), (toliau vadinama TZMO) su buveine Lenkijoje, Torunėje, ul. Żółkiewskiego 20/26, KRS nr 0000011286.


Portalo informacija

Portalo turinys yra informacinio pobūdžio ir yra susijęs su TZMO Kapitalo Grupę sudarančiomis bendrovėmis, taip pat su produktais, gaminamais Kapitalo Grupėje TZMO. Naudotis juo gali prisijungusi ir prieigą turinti asmenų grupė.

Portale pateikta informacija – tai nėra komercinis pasiūlymas. Todėl ja remiantis negali būti sudarytos pardavimo sutartys.

Portalo Savininkas gali pakeisti Portalą, anksčiau apie tai neįspėjęs ir nenurodydamas priežasties.


Portale teikiamos paslaugos

Portalo Savininkas teikia šias Paslaugas:

  • prisijungimo paslauga
  • prieigos prie specializuotos informacijos paslauga įgaliotai asmenų grupei

 

 

 

Prisijungimo paslaugos esmė – galimybė vartotojui pateikti užsakymą ir gauti informaciją iš Portalo. Medžiagos siuntimo dažnumas nėra nustatytas. Portalo Savininkas neatsako už užsakytos informacijos nepristatymą dėl objektyvių, nuo Savininko nepriklausančių priežasčių.


Norint gauti specializuotą informaciją, būtina užpildyti registracijos formą ir sutikti su sąlygomis, pateiktomis užsiregistravusių vartotojų taisyklėse.

Aukščiau išvardintos paslaugos yra nemokamos, nėra nustatytas nei minimalus, nei maksimalus jų teikimo laikotarpis.

Kiekvienas vartotojas, atlikęs registracijos procedūrą, gaus individualius prisijungimo duomenis. Prisijungimo prie serverio, kuriame yra portalas, išlaidas padengia vartotojas.


Registracijos procedūra

Naudotis Paslauga galima užpildžius registracijos formą, t.y. pateikus vardą ir/arba pavardę bei elektroninio pašto adresą, taip pat paspaudus mygtuką "Sutinku" ir sutikus su asmeninių duomenų apdorojimo taisyklėmis, detaliai aprašytomis Privatumo Politikos skyriuje.

Atsisakyti turimos vartotojo sąskaitos galima bet kuriuo metu.

Kiti veiksmai Portale

Per Portalą gali būti vykdomos lojalumo programos, konkursai ir akcijos, taip pat rinkos ir vartotojų tyrimai. Detalios jų vykdymo sąlygos bus aprašytos taisyklėse. Dalyvauti aukščiau minėtuose veiksmuose bus galima sutikus su atitinkamomis taisyklėmis ir užpildžius formą.


Savininko atsakomybė

Portalo Savininkas neatsako už asmeninių duomenų naudojimą trečiųjų asmenų vardu, taip pat už visus išorinius neteisėtus veiksmus ir kitas aplinkybes, nepriklausančias nuo Savininko.

Visa Portalo informacija buvo parengta teisingai. Savininkas neatsako už turinį, sąžiningumą, tikslumą ir informacijos išsamumą kituose interneto tinklapiuose, į kuriuos nuveda nuorodos. Nuorodos į kitus tinklapius yra pažymėtos mėlynos spalvos raidėmis.


Kompetentinga teisė

Portalo naudojimas yra pavaldus Lenkijos teisei ir visais klausimais, susijusiais su Portalo naudojimu, taikomi atitinkami įstatymai, galiojantys Lenkijos Respublikoje.


Autorinės teisės

Portalo turinys saugomas pagal autorines teises ir negali būti keičiamas, kopijuojamas, platinamas be Portalo Savininko sutikimo. Portalo turinio spausdinimas yra galimas tik privačiam naudojimui. Visos kitos Portalo turinio naudojimo formos reikalauja raštiško Portalo Savininko sutikimo.


Prekių ženklų ir komercinių pavadinimų apsauga

Portale naudojami prekių ženklai bei komerciniai pavadinimai yra saugomi pagal atitinkamus įstatymus. Draudžiama naudoti arba keisti aukščiau minėtus ženklus be atitinkamos TZMO S.A. Kapitalo Grupės bendrovės sutikimo.

TZMO S.A. negarantuoja, jog Portalas veiks be gedimų ir klaidų, taip pat, kad atsiradusios klaidos bus nedelsiant pašalintos. Taip pat negarantuoja, kad serveryje, kuriame yra Portalas, nėra virusų ir kitų kenksmingų elementų.


Pastabos dėl turinio

TZMO S.A. pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti arba papildyti įrašus.

prekės ženklo apimtis

zasieg.jpg

Mūsų gaminiai parduodami virš 60 rinkų: Europos Sąjungoje, Vidurio ir Rytų Europoje, Afrikoje ir Tolimuosiuose Rytuose.