Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .tzmo.lt/lt_LT Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
_ga .tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 years
_gid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lt/lt_LT Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl

Išsaugokite pasirinkimą Sutinku su visais
Bella Baby Happy
brandViewProd
happy_2.jpg
happy_m.jpg
happb_chust.jpg
happy_3.jpg

Bella Baby Happy

"su meile mažyliui"

Sauskelnės ir kosmetikos priemonės vaikams. Happy prekės ženklas - tai aukščiausios kokybės produktai, skirti vaikams.

Turėdami daugiametę patirtį bei šiuolaikines technologijas galime pasiūlyti produktus, tenkinančius visus mūsų mažųjų klientų ir jų tėvelių poreikius. Vaiko gerovė mums yra svarbiausia. Aukšta mūsų produktų kokybė leido mums pelnyti klientų pasitikėjimą ir lojalumą daugelyje šalių. Džiaugiamės, kad mūsų produktai padeda tėvams, palengvina jiems kasdienę laimingo vaiko priežiūrą.

prekės ženklo istorija

happy_1992_1.jpg
1993
Bella Baby

Besiplečiant vaikų prekių rinkai ir didėjant poreikiams, TZMO S.A. sukūrė pirmąsias vienkartines sauskelnes vaikams Bella Baby. 1995 metais sauskelnės Bella Baby buvo suskirstytos į skirtas berniukams ir mergaitėms.

happy_2000_2.jpg
2000
3 dydžiai
Happy prekės ženklo istorijos pradžia. Pirmosios Happy sauskelnės buvo gaminamos trijų dydžių - MIDI, MAXI, JUNIOR.
happy_2001.jpg
2001
Inovacijų metas
Tai revoliuciniai metai, kai vaikų sauskelnių oro nepraleidžianti plėvelė buvo pakeista orui laidžia plėvele. Tai didžiulis žingsnis komforto bei rūpinimosi sveika vaiko oda link.
happy_2002.jpg
2002
Bella Newborn ir Mini
Happy prekės ženklo sauskelnių asortimentas buvo papildytas mažiausiausiais dydžiais: NEWBORN ir MINI. NEWBORN dydžio sauskelnės turi iškirpimą bambutei - tai inovacinis sprendimas, puikiai įvertintas mamų bei akušerių, kurios rūpinasi naujagimiais.
happy_2004_1.jpg
2004
Bella Before Newborn
Happy prekės ženklas atsižvelgė į tėvų, kurių vaikai gimė per anksti arba sverdami labai mažai, poreikius ir sukūrė naują sauskelnių dydį BEFORE NEWBORN. Tai mažiausio dydžio sauskelnės su iškirpimu bambutei.
happy_2005.jpg
2005
Žaliosios arbatos ekstraktas
Happy sauskelnių su elastiniais užsegimais ir pagerintu sugeriamuoju sluoksniu pristatymas. Sugeriamasis sluoksnis impregnuotas žaliosios arbatos ekstraktu, kuris saugo kūdikio odelę nuo sudirgimų ir alergijų. Happy plečia asortimentą pristatant pirmuosiu specialiai vaikams sukurtus paklotus.
happy_2007_1.jpg
2007
Drėgnos servetėlės
Atsižvelgiant į skirtingus klientų poreikius drėgnosios servetėlės vaikams gaminamos 3 rūšių: su šilko ir medvilnės, pieno ir medaus ekstraktais bei rūšį ypač jautriai odai Sensitive.
happy_2008_1.jpg
2008
Nauji dydžiai
Siekiant užtikrinti tėvams idealų sauskelnių prigludimą, Happy dydžių lentelė buvo papildyta dviem "tarpiniais" dydžiais - Maxi Plus bei Junior Extra.
happy_2010.jpg
2010
3D Flexi sistema
Maxi, Maxi Plus, Junior ir Junior Extra dydžių sauskelnės buvo patobulintos - įvesta 3D Flexi sistema, užtikrinanti dar geresnį sauskelnių prisiderinimą prie mažylio kūno, tuo pačiu užtikrinant maksimalų sugeriamumą.
2012
Happy Natural Care
Bella Baby Happy Natural Care kosmetikos pristatymas. Produktai sukurti jautriai kūdikio odai, turi atidžiai parinktus ingredientus, kurie apsaugo kūdikio jautrią odą kasdienės priežiūros metu.
2013
Vienkartiniai seilinukai
Happy Lunch vienkartinių seilinukų pristatymas, kurie yra puiki alternatyva tradiciniams seilinukams. Happy Lunch seilinukų išskirtinės savybės - tai užsegimas lipnia juostele bei atverčiama kišenė, kuri apsaugo vaikų drabužius nuo nešvarumų.
happy2016.png
2016
Naujos Happy baby sauskelnės
Pristatoma atnaujinta Bella Baby Happy sauskelnių versija, kuri buvo patobulinta dviem sistemomis. Early Care sistema apimanti dydžius nuo 0 iki 2, siekiant patenkinti mažiausiųjų poreikius, ir 360° patogumo sistema, siekiant suteikti patogumo šiek tiek vyresniems vaikams; jų dydžiai nuo 3 iki 6.

pasiūlymas

  • Bella Baby Happy – sauskelnės vaikams, kosmetikos priemonės vaikams, drėgnosios servetėlės
  • Bella Baby Delfi – kosmetikos priemonės naujagimiams ir vaikams
  • Bella Mamma – produktai motinoms
  • Bella Baby Happy Natural Care – drėgnosios servetėlės vaikams

pereiti į prekių ženklų puslapį

prekės ženklo apimtis

zasieg.jpg

Mūsų gaminiai parduodami virš 60 rinkų: Europos Sąjungoje, Vidurio ir Rytų Europoje, Afrikoje ir Tolimuosiuose Rytuose.