Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .tzmo.lt/lt_LT Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
_ga .tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 years
_gid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lt/lt_LT Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl

Išsaugokite pasirinkimą Sutinku su visais
Kanion
brandViewProd
kanion_3.jpg
kanion_1.jpg
kanion_2.jpg

Kanion

"iššūkis atradėjui"

Kompleksinės veido, kūno ir plaukų priežiūros kosmetikos priemonės, skirtos vyrams.

Kanion - tai vyrų kosmetikos prekės ženklas, kuris nuo 1991 metų pelnė ištikimų klientų pripažinimą. Jį sudaro keturios linijos, kurios remiasi originaliomis kvapų kompozicijomis. Jas sudaro tualetiniai vandenys, dezodorantai, dušo želė bei kosmetika skutimuisi ir po skutimosi.

prekės ženklo istorija

kanion_1919.jpg
1919
Hugo Güttel
Du Lodzės verslininkai - Hugo Güttel ir Józef Wójtowicz įsteigia Muilo ir Kosmetikos Gamyklą „Hugo Güttel” su buveine Lodzėje.
kanion_1929.jpg
1929
Pixin
Gamykla pakeičia pavadinimą į Muilo ir Kosmetikos Gamykla Hugo Güttel PIXIN. Šiuo prekės ženklu pažymėta daugybė populiarių gaminių, tarp jų - pirmasis muilas skutimuisi.
kanion_1935.jpg
1935
Gamykla

Gamykla, telpanti vieno aukšto pastate be pagrindinės infrastruktūros - vandens ir dujų, tuo metu buvo didele įmone, kurioje dirbo apie 40 žmonių. Vienu iš svarbiausių asortimentų tapo parfumerijos gaminiai. Tuomet buvo sukurta žymaus tualetinio vandens Prastara receptūra ir jis buvo pradėtas gaminti.

kanion_1991.jpg
1991
Pasikeitimai
Transformacijos laikotarpis - tai didelių pokyčių gamykloje laikotarpis. Pirmą kartą pasirodo prekės ženklas Kanion - kosmetika vyrams. Pirmosios kosmetikos priemonės - tai tualetiniai vandenys, dezodorantai, dušo želė bei kosmetika po skutimosi.
kanion_1993.jpg
1993
Teraz Polska
Kanion produktai buvo pažymėti Teraz Polska simboliu.
kanion_2006.jpg
2006
Pavadinimas
Atnaujintas prekės ženklo logotipas bei visų kvapų linijų grafika. Patobulinta daugumos kosmetikos priemonių receptūra.
kanion_2009.jpg
2009
Fotografijos konkursas
Įvyko pirmasis fotografijos konkursas KANION - IŠŠŪKIS ATRADĖJUI. Įdomiausių kelionės nuotraukų autorius laimėjo pilną nuotykių išvyką į Kanioną Verdon.
kanion.png
2017
Kanion
Kanion yra geras pasirinkimas vyrui, kuris vertina efektyvius veiksmus ir klasikinius kvapus. Kanion kosmetika yra dviejų linijų - Classic ir Gold. Populiariausi yra skutimosi kremai, tualetinis vanduo ir losjonai po skutimosi.

pasiūlymas

  • Kanion
  • Kanion Classic
  • Kanion Gold
  • Kanion Black
  • Kanion Silver

pereiti į prekių ženklų puslapį

prekės ženklo apimtis

zasieg.jpg

Mūsų gaminiai parduodami virš 60 rinkų: Europos Sąjungoje, Vidurio ir Rytų Europoje, Afrikoje ir Tolimuosiuose Rytuose.