Kanion
brandViewProd
kanion_3.jpg
kanion_1.jpg
kanion_2.jpg

Kanion

"iššūkis atradėjui"

Kompleksinės veido, kūno ir plaukų priežiūros kosmetikos priemonės, skirtos vyrams.

Kanion - tai vyrų kosmetikos prekės ženklas, kuris nuo 1991 metų pelnė ištikimų klientų pripažinimą. Jį sudaro keturios linijos, kurios remiasi originaliomis kvapų kompozicijomis. Jas sudaro tualetiniai vandenys, dezodorantai, dušo želė bei kosmetika skutimuisi ir po skutimosi.

prekės ženklo istorija

kanion_1919.jpg
1919
Hugo Güttel
Du Lodzės verslininkai - Hugo Güttel ir Józef Wójtowicz įsteigia Muilo ir Kosmetikos Gamyklą „Hugo Güttel” su buveine Lodzėje.
kanion_1929.jpg
1929
Pixin
Gamykla pakeičia pavadinimą į Muilo ir Kosmetikos Gamykla Hugo Güttel PIXIN. Šiuo prekės ženklu pažymėta daugybė populiarių gaminių, tarp jų - pirmasis muilas skutimuisi.
kanion_1935.jpg
1935
Gamykla

Gamykla, telpanti vieno aukšto pastate be pagrindinės infrastruktūros - vandens ir dujų, tuo metu buvo didele įmone, kurioje dirbo apie 40 žmonių. Vienu iš svarbiausių asortimentų tapo parfumerijos gaminiai. Tuomet buvo sukurta žymaus tualetinio vandens Prastara receptūra ir jis buvo pradėtas gaminti.

kanion_1991.jpg
1991
Pasikeitimai
Transformacijos laikotarpis - tai didelių pokyčių gamykloje laikotarpis. Pirmą kartą pasirodo prekės ženklas Kanion - kosmetika vyrams. Pirmosios kosmetikos priemonės - tai tualetiniai vandenys, dezodorantai, dušo želė bei kosmetika po skutimosi.
kanion_1993.jpg
1993
Teraz Polska
Kanion produktai buvo pažymėti Teraz Polska simboliu.
kanion_2006.jpg
2006
Pavadinimas
Atnaujintas prekės ženklo logotipas bei visų kvapų linijų grafika. Patobulinta daugumos kosmetikos priemonių receptūra.
kanion_2009.jpg
2009
Fotografijos konkursas
Įvyko pirmasis fotografijos konkursas KANION - IŠŠŪKIS ATRADĖJUI. Įdomiausių kelionės nuotraukų autorius laimėjo pilną nuotykių išvyką į Kanioną Verdon.
kanion.png
2017
Kanion
Kanion yra geras pasirinkimas vyrui, kuris vertina efektyvius veiksmus ir klasikinius kvapus. Kanion kosmetika yra dviejų linijų - Classic ir Gold. Populiariausi yra skutimosi kremai, tualetinis vanduo ir losjonai po skutimosi.

pasiūlymas

  • Kanion
  • Kanion Classic
  • Kanion Gold
  • Kanion Black
  • Kanion Silver

pereiti į prekių ženklų puslapį

prekės ženklo apimtis

zasieg.jpg

Mūsų gaminiai parduodami virš 60 rinkų: Europos Sąjungoje, Vidurio ir Rytų Europoje, Afrikoje ir Tolimuosiuose Rytuose.