Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .tzmo.lt/lt_LT Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
_ga .tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 years
_gid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lt/lt_LT Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl

Išsaugokite pasirinkimą Sutinku su visais
Matopat
brandViewProd
matopat_1.jpg
1.jpg
matopat_3.jpg

Matopat

"rūpinamės saugumu"

Platus medicininių gaminių asortimentas.

Matopat prekės ženklas siūlo aukščiausios kokybės medicininius gaminius, jau ilgai naudojamus operacinėse, procedūrų kabinetuose, ambulatorijose, dializės punktuose, greitosios pagalbos automobiliuose, taip pat namų vaistinėse. Vystomės kartu su medicinos ir technologijų pažanga. Aktyviai dalyvaujame gerinant medicinos paslaugų kokybę Lenkijoje. Nuolat įdiegiame inovacijas, investuojame į šiuolaikiškiausias technologijas ir ieškome naujų sprendimų ne tik tam, kad palengvintume medicinos personalo darbą, bet ir tam, kad galėtume pateikti medicinos produktus į kiekvieno vartotojo namus.

prekės ženklo istorija

matopat_1951.jpg
1951
Saulė

Tvarstomosios medžiagos gamyba Torunėje pradėta pastate, kuriame iki tol veikė muilo ir skalbimo miltelių gamykla pavadinimu "Saulė". Pirmoji produkcija buvo vykdoma pagal didelį vandeniui atsparių tvarstymo medžiagų užsakymą, kurį pateikė Nacionalinės Gynybos Ministerija ir Centrinė Kalnakasybos Aprūpinimo Įstaiga, o gamyklos veikla turėjo būti sustabdyta įvykdžius užsakymą.

matopat_1952.jpg
1952
Pradžia
Aukšta darbo kokybė lėmė, kad gamyklai buvo pateiktas kitas užsakymas - pagaminti trikampio formos skaras, vad. "raiščius" armijai ir kalnakasybai. Lengvosios pramonės ministro įsakymu buvo įkurta įmonė Torunės Tvarstomųjų Medžiagų Gamykla.
matopat_1953_1.jpg
1953
Trijų pamainų sistema
Trijose gamyklinėse salėse, pastate Żółkiewskiego g. 20/22, trijų pamainų principu dirbo apie 400 darbuotojų.
matopat_1964.jpg
1964
Dezinfekcija

Iki septinto dešimtmečio vidurio tvarsčiai buvo sterilizuojami 2 dezinfekcijos kamerose, atgabentose iš armijos padalinių, kurios buvo patalpintos mediniame "barake" ir prijungtos prie aukšto slėgio katilo.

matopat_1993.jpg
1993
Matopat prekės ženklas
Pirmą kartą pradėjome gaminti Matopat prekės ženklo gaminius.
matopat_2001.jpg
2001
Pirmoji sterilizacijos įmonė
Atidarėme pirmą sterilizacijos įmonę Lodzėje CitoNet.
matopat_2005.jpg
2005
Bella-Premier
Pradėjome medicinos prekių gamybą bendrovėje Bella-Premier Indijoje.
matopat.png
2016
Matopat šiandien
Šiandien Matopat asortimentas apima virš10 000 medicinos prekių, tačiau gamybos įmonės Lenkijoje ir užsienyje nuolat kuria naujus sprendimus ir turi daugiau nei 50 metų patirtį tiekiant į rinką aukščiausios kokybės produktus.

pasiūlymas

  • Žaizdų perrišimas ir kompresų terapija Rinkiniai - procedūrų, operacijų, ambulatoriniai Gipsai Sterilizavimo priemonės Implantavimo priemonės Dezinfekcijos ir valymo priemonės

pereiti į prekių ženklų puslapį

prekės ženklo apimtis

zasieg.jpg

Mūsų gaminiai parduodami virš 60 rinkų: Europos Sąjungoje, Vidurio ir Rytų Europoje, Afrikoje ir Tolimuosiuose Rytuose.