Matopat
brandViewProd
matopat_1.jpg
1.jpg
matopat_3.jpg

Matopat

"rūpinamės saugumu"

Platus medicininių gaminių asortimentas.

Matopat prekės ženklas siūlo aukščiausios kokybės medicininius gaminius, jau ilgai naudojamus operacinėse, procedūrų kabinetuose, ambulatorijose, dializės punktuose, greitosios pagalbos automobiliuose, taip pat namų vaistinėse. Vystomės kartu su medicinos ir technologijų pažanga. Aktyviai dalyvaujame gerinant medicinos paslaugų kokybę Lenkijoje. Nuolat įdiegiame inovacijas, investuojame į šiuolaikiškiausias technologijas ir ieškome naujų sprendimų ne tik tam, kad palengvintume medicinos personalo darbą, bet ir tam, kad galėtume pateikti medicinos produktus į kiekvieno vartotojo namus.

prekės ženklo istorija

matopat_1951.jpg
1951
Saulė

Tvarstomosios medžiagos gamyba Torunėje pradėta pastate, kuriame iki tol veikė muilo ir skalbimo miltelių gamykla pavadinimu "Saulė". Pirmoji produkcija buvo vykdoma pagal didelį vandeniui atsparių tvarstymo medžiagų užsakymą, kurį pateikė Nacionalinės Gynybos Ministerija ir Centrinė Kalnakasybos Aprūpinimo Įstaiga, o gamyklos veikla turėjo būti sustabdyta įvykdžius užsakymą.

matopat_1952.jpg
1952
Pradžia
Aukšta darbo kokybė lėmė, kad gamyklai buvo pateiktas kitas užsakymas - pagaminti trikampio formos skaras, vad. "raiščius" armijai ir kalnakasybai. Lengvosios pramonės ministro įsakymu buvo įkurta įmonė Torunės Tvarstomųjų Medžiagų Gamykla.
matopat_1953_1.jpg
1953
Trijų pamainų sistema
Trijose gamyklinėse salėse, pastate Żółkiewskiego g. 20/22, trijų pamainų principu dirbo apie 400 darbuotojų.
matopat_1964.jpg
1964
Dezinfekcija

Iki septinto dešimtmečio vidurio tvarsčiai buvo sterilizuojami 2 dezinfekcijos kamerose, atgabentose iš armijos padalinių, kurios buvo patalpintos mediniame "barake" ir prijungtos prie aukšto slėgio katilo.

matopat_1993.jpg
1993
Matopat prekės ženklas
Pirmą kartą pradėjome gaminti Matopat prekės ženklo gaminius.
matopat_2001.jpg
2001
Pirmoji sterilizacijos įmonė
Atidarėme pirmą sterilizacijos įmonę Lodzėje CitoNet.
matopat_2005.jpg
2005
Bella-Premier
Pradėjome medicinos prekių gamybą bendrovėje Bella-Premier Indijoje.
matopat.png
2016
Matopat šiandien
Šiandien Matopat asortimentas apima virš10 000 medicinos prekių, tačiau gamybos įmonės Lenkijoje ir užsienyje nuolat kuria naujus sprendimus ir turi daugiau nei 50 metų patirtį tiekiant į rinką aukščiausios kokybės produktus.

pasiūlymas

  • Žaizdų perrišimas ir kompresų terapija Rinkiniai - procedūrų, operacijų, ambulatoriniai Gipsai Sterilizavimo priemonės Implantavimo priemonės Dezinfekcijos ir valymo priemonės

pereiti į prekių ženklų puslapį

prekės ženklo apimtis

zasieg.jpg

Mūsų gaminiai parduodami virš 60 rinkų: Europos Sąjungoje, Vidurio ir Rytų Europoje, Afrikoje ir Tolimuosiuose Rytuose.