CitoNet
CitoNet

CitoNet

"siūlome su pasitikėjimu"

CitoNet paslaugų centras specializuojasi sterilizacijos, valymo, chirurginių įrankių nuomos bei operacinės aprangos ir patalynės srityse.

CitoNet - tai paslaugos prekės ženklas, kurią teikia Sterilizacijos Paslaugų Centras ir kuri yra skirta medicinos įstaigoms - ligoninėms, ambulatorijoms ir gydytojų praktikos kabinetams, taip pat kosmetologijos salonams. Jau 10 metų padeda klientams diegti šiuolaikinius sprendimus chirurginių įrankių ir aprangos srityje.

prekės ženklo istorija

citonet_2001.jpg
2001
Pirmasis centras

TZMO S.A. pasiūlė sterilizacijos paslaugą prekės ženklo CitoNet pavadinimu. Pirmasis Sterilizacijos Paslaugų Centras buvo įkurtas Lodzėje, kiti - po trijų metų - Bydgoščiaus ir Krokuvos miestuose, o 2006 metais buvo atidarytas Sterilizacijos Paslaugų Centras Ščecine.

citonet_2008.jpg
2008
Valykla
Bydgoščiaus mieste buvo įkurta pirmoji skalbykla, pažymėta prekės ženklu CitoNet, kuri teikė paslaugas sveikatos apsaugos įstaigoms bei viešbučiams ir restoranams. Po metų savo veiklą pradėjo kita skalbykla - Lodzėje.
citonet_2011.jpg
2011
CitoNet Pamaryje

Nuo 2011 metų vidurio CitoNet paslaugos teikiamos ir Pamaryje, naujoje skalbykloje Zabagno mieste, netoli Tčevo.

2016.png
2016
Iškilmingas CitoNet atidarymas Varšuvoje
Tai jau 6-asis CitoNet paslaugų centras, kuris specializuojasi sterilizavimo procesuose, taip pat atlieka plovimo, chirurginių instrumentų nuomos, drabužių ir patalynės skalbimo paslaugas. Pirmasis sterilizavimo centras buvo atidarytas Lodzėje, o vėlesniais metais Bydgoščiuje ir Krokuvoje (2004), taip pat Ščecine (2006). Šiandien TZMO grupė yra CitoNet paslaugų centrų Bydgoščiuje, Ščecine, Krokuvoje, Lodzėje, Zabagne ir Varšuvoje savininkė.

pereiti į prekių ženklų puslapį

prekės ženklo apimtis

zasieg.jpg

Mūsų gaminiai parduodami virš 60 rinkų: Europos Sąjungoje, Vidurio ir Rytų Europoje, Afrikoje ir Tolimuosiuose Rytuose.