Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .tzmo.lt/lt_LT Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
_ga .tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 years
_gid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lt/lt_LT Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl

Išsaugokite pasirinkimą Sutinku su visais
Bella
brandViewProd
bella_blue.jpg
bella_lipa.jpg

Bella

"užburk pasaulį"

Higienos gaminiai, skirti moterims ir merginoms. BELLA - tai moterims skirtų higienos gaminių prekės ženklas - lyderis Vidurio-Rytų Europos rinkoje, dinamiškai užkariaujantis Vakarų Europos ir Azijos rinkas.

Prekės ženklas BELLA apima platų produktų asortimentą - tai higieniniai paketai, įklotai, tamponai ir kitos intymios higienos priemonės. BELLA nuolat keičiasi, tačiau visada išlieka patikimumo, komforto ir saugumo sinonimu. Keičiasi taip, kaip bėgant metams keičiasi moterys - jų skonis, poreikiai ir gyvenimo stilius. BELLA prekės ženklo sėkmė visų pirma siejasi su aukščiausia produktų kokybe, klientų poreikių tenkinimu bei atvirumu šiuolaikiniams technologiniams sprendimams.

prekės ženklo istorija

historia-60te.jpg
1976
Bella Donna

Torunės Tvarstomųjų Medžiagų Gamykloje pradėti gaminti higieniniai paketai Donna. Laikui bėgant pavadinimas pasikeitė į Bella Donna - "graži moteris" italų kalba.

bella_1983.jpg
1983
Bella prekės ženklas

Pradėtos gaminti higienos priemonės, pažymėtos prekės ženklu BELLA.

bella_1989.jpg
1989
Panty Classic

TZMO S.A. pirmoji Lenkijoje pradėjo gaminti higieninius įklotus iš celiuliozės, kurie 90-aisiais metais buvo vadinami įklotais E-Day, o šiuo metu jie vadinami Panty Classic.

bella_1994.jpg
1994
Bella Nova

Bella Nova - pirmieji higieniniai paketai su šoniniais sparneliais. TZMO S.A. pirmoji Lenkijoje pradėjo gaminti tokius higieninius paketus!

bella_1995.jpg
1995
Bella Perfecta

Pirmieji labai ploni higieniniai paketai pagaminti Lenkijoje - tai Bella Perfecta. Higieninio paketo storis sumažėjo iki 2 mm, o tai žymiai padidino naudojimo komfortą.

bella_1996.jpg
1996
Bella Intima

Praėjus metams po labai plonų higieninių paketų gamybos pradžios, TZMO S.A. pradėjo gaminti ultraplonus higieninius įklotus Bella Intima. Ir dabar šie įklotai yra vieninteliai rinkoje, turintys viršutinį sluoksnį iš 100% medvilnės.

bella_2001.jpg
2001
Tamponai

Į rinką atėjo pirmieji tamponai pagaminti TZMO S.A. Po metų gamintojai pasiūlė pirmuosius tamponus su aplikatoriumi.

bella_2004.jpg
2004
Inovacijų metas

Inovacijų metai - visuose higieniniuose produktuose įprasta plėvelė buvo pakeista orui laidžia plėvele. Iki šiol visų mūsų gaminių privalumas yra jų laidumas orui - juos naudoti yra labai patogu, ir sveikiau jūsų odai.

bella_2007.jpg
2007
Bella Perfecta Rose

Pagaminti pirmieji aromatizuoti higieniniai paketai - Bella Perfecta Rose ir Bella Perfecta Violet.

bella_2009.jpg
2009
Bella for Teens

Bella for Teens - pirmoji Lenkijoje higieninių gaminių linija, skirta išskirtinai paauglėms. Įklotai, tamponai ir higieniniai paketai - įvairių spalvų ir kvapų.

2013
produktai su žolelių ekstraktais
Higienos produktų linijos sukūrimas: įklotai su tokiais žolelių ekstraktais kaip verbena, liepų žiedai ir siauralapis gyslotis.
bella2016.png
2016
Bella Ideale
Rinkoje pristatyta aukščiausios kokybės moterų higienos produktų linija Bella Ideale. Į šią liniją įeina higieniniai paketai su inovatyvia sistema StayDrai™ ir ypatingai švelnūs įklotai su sistema StaySofti™.

pasiūlymas

  • Bella - tradiciniai higieniniai paketai
  • Bella Perfecta – ypač ploni higieniniai paketai
  • Bella for Teens – higieniniai paketai, įklotai ir tamponai paauglėms
  • Bella Panty – įklotai
  • Bella Tampo – tamponai
  • Bella Control – higienos priemonės moterims, turinčioms šlapimo nelaikymo problemų

pereiti į prekių ženklų puslapį

prekės ženklo apimtis

zasieg.jpg

Mūsų gaminiai parduodami virš 60 rinkų: Europos Sąjungoje, Vidurio ir Rytų Europoje, Afrikoje ir Tolimuosiuose Rytuose.