Bella
brandViewProd
bella_blue.jpg
bella_lipa.jpg

Bella

"užburk pasaulį"

Higienos gaminiai, skirti moterims ir merginoms. BELLA - tai moterims skirtų higienos gaminių prekės ženklas - lyderis Vidurio-Rytų Europos rinkoje, dinamiškai užkariaujantis Vakarų Europos ir Azijos rinkas.

Prekės ženklas BELLA apima platų produktų asortimentą - tai higieniniai paketai, įklotai, tamponai ir kitos intymios higienos priemonės. BELLA nuolat keičiasi, tačiau visada išlieka patikimumo, komforto ir saugumo sinonimu. Keičiasi taip, kaip bėgant metams keičiasi moterys - jų skonis, poreikiai ir gyvenimo stilius. BELLA prekės ženklo sėkmė visų pirma siejasi su aukščiausia produktų kokybe, klientų poreikių tenkinimu bei atvirumu šiuolaikiniams technologiniams sprendimams.

prekės ženklo istorija

historia-60te.jpg
1976
Bella Donna

Torunės Tvarstomųjų Medžiagų Gamykloje pradėti gaminti higieniniai paketai Donna. Laikui bėgant pavadinimas pasikeitė į Bella Donna - "graži moteris" italų kalba.

bella_1983.jpg
1983
Bella prekės ženklas

Pradėtos gaminti higienos priemonės, pažymėtos prekės ženklu BELLA.

bella_1989.jpg
1989
Panty Classic

TZMO S.A. pirmoji Lenkijoje pradėjo gaminti higieninius įklotus iš celiuliozės, kurie 90-aisiais metais buvo vadinami įklotais E-Day, o šiuo metu jie vadinami Panty Classic.

bella_1994.jpg
1994
Bella Nova

Bella Nova - pirmieji higieniniai paketai su šoniniais sparneliais. TZMO S.A. pirmoji Lenkijoje pradėjo gaminti tokius higieninius paketus!

bella_1995.jpg
1995
Bella Perfecta

Pirmieji labai ploni higieniniai paketai pagaminti Lenkijoje - tai Bella Perfecta. Higieninio paketo storis sumažėjo iki 2 mm, o tai žymiai padidino naudojimo komfortą.

bella_1996.jpg
1996
Bella Intima

Praėjus metams po labai plonų higieninių paketų gamybos pradžios, TZMO S.A. pradėjo gaminti ultraplonus higieninius įklotus Bella Intima. Ir dabar šie įklotai yra vieninteliai rinkoje, turintys viršutinį sluoksnį iš 100% medvilnės.

bella_2001.jpg
2001
Tamponai

Į rinką atėjo pirmieji tamponai pagaminti TZMO S.A. Po metų gamintojai pasiūlė pirmuosius tamponus su aplikatoriumi.

bella_2004.jpg
2004
Inovacijų metas

Inovacijų metai - visuose higieniniuose produktuose įprasta plėvelė buvo pakeista orui laidžia plėvele. Iki šiol visų mūsų gaminių privalumas yra jų laidumas orui - juos naudoti yra labai patogu, ir sveikiau jūsų odai.

bella_2007.jpg
2007
Bella Perfecta Rose

Pagaminti pirmieji aromatizuoti higieniniai paketai - Bella Perfecta Rose ir Bella Perfecta Violet.

bella_2009.jpg
2009
Bella for Teens

Bella for Teens - pirmoji Lenkijoje higieninių gaminių linija, skirta išskirtinai paauglėms. Įklotai, tamponai ir higieniniai paketai - įvairių spalvų ir kvapų.

2013
produktai su žolelių ekstraktais
Higienos produktų linijos sukūrimas: įklotai su tokiais žolelių ekstraktais kaip verbena, liepų žiedai ir siauralapis gyslotis.
bella2016.png
2016
Bella Ideale
Rinkoje pristatyta aukščiausios kokybės moterų higienos produktų linija Bella Ideale. Į šią liniją įeina higieniniai paketai su inovatyvia sistema StayDrai™ ir ypatingai švelnūs įklotai su sistema StaySofti™.

pasiūlymas

  • Bella - tradiciniai higieniniai paketai
  • Bella Perfecta – ypač ploni higieniniai paketai
  • Bella for Teens – higieniniai paketai, įklotai ir tamponai paauglėms
  • Bella Panty – įklotai
  • Bella Tampo – tamponai
  • Bella Control – higienos priemonės moterims, turinčioms šlapimo nelaikymo problemų

pereiti į prekių ženklų puslapį

prekės ženklo apimtis

zasieg.jpg

Mūsų gaminiai parduodami virš 60 rinkų: Europos Sąjungoje, Vidurio ir Rytų Europoje, Afrikoje ir Tolimuosiuose Rytuose.