//TZMO
Europos ilgalaikės slaugos centras

Europos ilgalaikės slaugos centras

"galvojant apie žmogų"

Slaugos specialistų mokykla

Būsimus slaugos specialistus mokome Torūnėje, Bydgoščiuje, Varšuvoje, Maskvoje ir Novosibirske. Be profesinių žinių, mūsų kvalifikuoti dėstytojai stengiasi įdiegti studentams norą nuolat tobulinti savo įgūdžius ir padeda jiems kelyje į tikslą tapti profesionalais Europos lygmenyje. Dėl šios priežasties savo studentams taip pat siūlome galimybę išmokti užsienio kalbą, kuri juos įgalins įgyti profesinės patirties užsienyje.

prekės ženklo istorija

ecod_1998.jpg
1998
Pirmoji konferencija
Pirmą kartą organizuota Ilgalaikės slaugos konferencija, kuri šiandien yra didžiausias tokio pobūdžio edukacinis renginys Lenkijoje, skirtas ilgalaikei slaugai.
ecod_2000.jpg
2000
Medicinos informacijos centras
Medicinos informacijos centro steigimas, kuris įgyvendina daug edukacinių iniciatyvų, skirtų tiek medicinos, tiek slaugos personalui bei integruotų iniciatyvų, skirtų neįgaliesiems.
ecod_2001.jpg
2001
Seni Cup
Pirmą kartą organizuota Tarptautinė žmonių su negalia mini futbolo lyga Seni Cup - sporto renginys slaugos namų rezidentams su protine negalia.
ecod_2006.jpg
2006
Europos ilgalaikės slaugos centro steigimas
Atsiliepiant į didžiulį medicininės slaugos specialistų mokymo poreikį, įsteigtas Europos ilgalaikės slaugos centras. Mūsų tikslas yra rengti personalą naujai profesijai - slaugos specialisto.
DSC01869 na www.JPG
2008
Slaugos specialistų mokyklos Torūnėje atidarymas
Slaugos specialistų mokyklos Torūnėje atidarymas
sala w Byd.JPG
2012
Slaugos specialistų mokyklos Bydgoščiuje atidarymas
Slaugos specialistų mokyklos Bydgoščiuje atidarymas
ecod_2006.jpg
2016
Šiandien turime apie 350 dilpomuotų specialistų
Mus labai domina jų likimai. Beveik visi iš jų rado medicininės slaugos specialisto darbus Lenkijoje ar užsienyje. Daugelis iš jų tęsia mokslus aukštesniosiose medicinos mokslų institucijose.

pereiti į prekių ženklų puslapį

prekės ženklo apimtis

zasieg.jpg

Mūsų gaminiai parduodami virš 60 rinkų: Europos Sąjungoje, Vidurio ir Rytų Europoje, Afrikoje ir Tolimuosiuose Rytuose.