Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .tzmo.lt/lt_LT Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
_ga .tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 years
_gid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lt/lt_LT Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl

Išsaugokite pasirinkimą Sutinku su visais
Eva Natura
brandViewProd
zelegzotyczny_eva.jpg
eva_3.jpg
eva_therapy.jpg

Eva Natura

"arčiau gamtos"

Kompleksinės veido, kūno ir plaukų priežiūros kosmetikos priemonės, skirtos moterims.

EVA NATURA - tai kosmetikos prekės ženklas, įkvėptas gamtos. Sukurtas siekiant patenkinti moters poreikius natūralios veido, kūno ir plaukų priežiūros srityje. Pradžia - paskutinio dešimtmečio vidurys, kai rinkoje pasirodė kosmetika EVA NATURA LEN su lino biokompleksu, bei serija BURSZTYN su gintaro biokompleksu. Naujoviška receptūra bei patrauklus dizainas lėmė, kad nuo pat pasirodymo rinkoje ši kosmetika sulaukia nuolatinio klientų pripažinimo. Kosmetika laimėjo daug konkursų, užėmė pirmaujančias pozicijas parodose.

prekės ženklo istorija

pollena_1914.JPG
1919
Hugo Güttel
Du Lodzės verslininkai - Hugo Güttel ir Józef Wójtowicz įsteigia Muilo ir Kosmetikos Gamyklą „Hugo Güttel” su buveine Lodzėje.
pollena_1929.JPG
1929
Pixin
Gamykla pakeičia pavadinimą į Muilo ir Kosmetikos Gamykla Hugo Güttel PIXIN. Šiuo prekės ženklu pažymėta daugybė populiarių gaminių (pudros, šampūnai, nagų lakai).
pollena_1939-1945.jpg
1939
Gamybos plėtra
1939-1945 m. okupacija lėmė žymią gamybos plėtrą (daugiausiai muilo ir skalbimo miltelių).
pollena_1971.jpg
1971
Pollena Eva
Pirmą kartą panaudotas pavadinimas Pollena Eva.
pollena_1996.jpg
1996
Eva Natura Amber and Flax
Transformacijos laikotarpiu buvo daug Bendrovei svarbių įvykių, kurie prisidėjo prie jos dinamiškos plėtros ir pasiūlos padidėjimo. Paskutinio dešimtmečio viduryje atsirado populiari kosmetika EVA NATURA AMBER su gintaro biokompleksu bei EVA NATURA FLAX serija su linų biokompleksu.
pollena_1996-2002.jpg
1996
Apdovanojimai

1996-2002 m. novatoriškos receptūros bei patrauklus naujų linijų EVA NATURA AMBER ir EVA NATURA FLAX dizainas lėmė, kad vos atsiradusios rinkoje jos pelnė klientų pripažinimą. Laimėjo daug konkursų, buvo apdovanotos daugybėje mugių ir tarptautinių parodų - tris kartus buvo apdovanotos aukso medaliu Pasaulinėje Atradimų ir Inovacijų Parodoje Eureka Briuselyje bei du kartus joms suteiktas simbolis "Teraz Polska".

certyfiikat.jpg
1996
ISO 9001 serifikatas
1996 m. įmonė gauna ISO 9001 sertifikatą, patvirtinantį atitikimą tarptautiniams kokybės standartams.
pollena_2006.jpg
2006
Eva Natura Polish Herbs
Tai dar vieni pokyčiai: EVA NATURA POLISH HERBS linijoje patobulintos plaukų šampūnų receptūros, jos praturtintos Lenkijos vaistažolių ekstraktais. Atsirado taip pat nauja 4 plaukų šampūnų linija EVA NATURA INTENSYVI PRIEŽIŪRA: FLAX, AMBER, CERAMIDES R ir TRIKENOL.
pollena_2008_2.jpg
2008
"KOSMETIKOS RINKOS PERLAS"
Prieš 1,5 metų sukurta nauja veido priežiūros kosmetikos linija jaunoms moterims EVA NATURA JAUNOS ODOS KOMFORTAS 18+ pelnė "KOSMETIKOS RINKOS PERLO" titulą.
2009.png
2009
EVA NATURA levandų linija gauna prestižinį apdovanojimą
Kosmetikos žurnalo Qltowy Concept apdovanojimas už Lavender Relax. Konkurso žiuri įvertino šią kosmetiką tiek dėl jos teigiamo efekto kūnui ir sielai, tiek dėl to, kad padeda atgauti pusiausvyrą, kas yra labai reikalinga kasdieniame gyvenime.
pollena_2011.jpg
2011
Egzotinė serija
Asortimentą papildė nauja egzotiška dušo želė serija: Goya fruit, Indian lotus, Monoi de Tahiti, Noni Fruit.
2012.png
2012
Herbal Garden
Asortimentas praturtinamas veido priežiūros linija Herbal Garden. Žolelių įvairovė padeda šiai linijai lengvai rasti savo vietą parduotuvių lentynose.
qltowy.jpg
2016
Qltowy koncepcija
F.K. Pollena- Ewa S.A gauna apdovanojimą kategorijoje "Kulto koncepcija" ("Qltowy Koncept") už visapusiškos odos priežiūros produktą - Eva Simple dušo žele seriją. Apdovanojimą atsiėmė p. Cezary Bijak - F.K. Pollena- Ewa S.A. Generalinis direktorius
2016.jpg
2016
Eva Dermo
Asortimentas išplečiamas papildant jį nauja specialia kosmetikos linija EVA DERMO, kuri skirta žmonėms turintiems sausą ir ypatingai jautrią odą.
2017.jpg
2017
Mrs. Paulina Krupinska - buvusi Miss Lenkija ir šiuo populiari TV laidų vedėja tampa Eva DERMO prekės ženklo ambasadore.

pasiūlymas

  • Eva Natura – kosmetika veido, kūno ir plaukų priežiūrai
  • Eva Natura for Teens – kosmetikos priemonės paauglėms
  • Eva Sun – kosmetikos priemonės apsaugai nuo saulės, odos priežiūros priemonės po deginimosi
  • Eva Medica – specializuotos odos priežiūros kosmetinės priemonės
  • Adent – dantų pastos
  • Loose – tualetiniai vandenys jauniems - moterims ir vyrams
  • Eva – tualetiniai vandenys, kvepalai ir dezodorantai

pereiti į prekių ženklų puslapį

prekės ženklo apimtis

zasieg.jpg

Mūsų gaminiai parduodami virš 60 rinkų: Europos Sąjungoje, Vidurio ir Rytų Europoje, Afrikoje ir Tolimuosiuose Rytuose.