Eva Natura
brandViewProd
zelegzotyczny_eva.jpg
eva_3.jpg
eva_therapy.jpg

Eva Natura

"arčiau gamtos"

Kompleksinės veido, kūno ir plaukų priežiūros kosmetikos priemonės, skirtos moterims.

EVA NATURA - tai kosmetikos prekės ženklas, įkvėptas gamtos. Sukurtas siekiant patenkinti moters poreikius natūralios veido, kūno ir plaukų priežiūros srityje. Pradžia - paskutinio dešimtmečio vidurys, kai rinkoje pasirodė kosmetika EVA NATURA LEN su lino biokompleksu, bei serija BURSZTYN su gintaro biokompleksu. Naujoviška receptūra bei patrauklus dizainas lėmė, kad nuo pat pasirodymo rinkoje ši kosmetika sulaukia nuolatinio klientų pripažinimo. Kosmetika laimėjo daug konkursų, užėmė pirmaujančias pozicijas parodose.

prekės ženklo istorija

pollena_1914.JPG
1919
Hugo Güttel
Du Lodzės verslininkai - Hugo Güttel ir Józef Wójtowicz įsteigia Muilo ir Kosmetikos Gamyklą „Hugo Güttel” su buveine Lodzėje.
pollena_1929.JPG
1929
Pixin
Gamykla pakeičia pavadinimą į Muilo ir Kosmetikos Gamykla Hugo Güttel PIXIN. Šiuo prekės ženklu pažymėta daugybė populiarių gaminių (pudros, šampūnai, nagų lakai).
pollena_1939-1945.jpg
1939
Gamybos plėtra
1939-1945 m. okupacija lėmė žymią gamybos plėtrą (daugiausiai muilo ir skalbimo miltelių).
pollena_1971.jpg
1971
Pollena Eva
Pirmą kartą panaudotas pavadinimas Pollena Eva.
pollena_1996.jpg
1996
Eva Natura Amber and Flax
Transformacijos laikotarpiu buvo daug Bendrovei svarbių įvykių, kurie prisidėjo prie jos dinamiškos plėtros ir pasiūlos padidėjimo. Paskutinio dešimtmečio viduryje atsirado populiari kosmetika EVA NATURA AMBER su gintaro biokompleksu bei EVA NATURA FLAX serija su linų biokompleksu.
pollena_1996-2002.jpg
1996
Apdovanojimai

1996-2002 m. novatoriškos receptūros bei patrauklus naujų linijų EVA NATURA AMBER ir EVA NATURA FLAX dizainas lėmė, kad vos atsiradusios rinkoje jos pelnė klientų pripažinimą. Laimėjo daug konkursų, buvo apdovanotos daugybėje mugių ir tarptautinių parodų - tris kartus buvo apdovanotos aukso medaliu Pasaulinėje Atradimų ir Inovacijų Parodoje Eureka Briuselyje bei du kartus joms suteiktas simbolis "Teraz Polska".

certyfiikat.jpg
1996
ISO 9001 serifikatas
1996 m. įmonė gauna ISO 9001 sertifikatą, patvirtinantį atitikimą tarptautiniams kokybės standartams.
pollena_2006.jpg
2006
Eva Natura Polish Herbs
Tai dar vieni pokyčiai: EVA NATURA POLISH HERBS linijoje patobulintos plaukų šampūnų receptūros, jos praturtintos Lenkijos vaistažolių ekstraktais. Atsirado taip pat nauja 4 plaukų šampūnų linija EVA NATURA INTENSYVI PRIEŽIŪRA: FLAX, AMBER, CERAMIDES R ir TRIKENOL.
pollena_2008_2.jpg
2008
"KOSMETIKOS RINKOS PERLAS"
Prieš 1,5 metų sukurta nauja veido priežiūros kosmetikos linija jaunoms moterims EVA NATURA JAUNOS ODOS KOMFORTAS 18+ pelnė "KOSMETIKOS RINKOS PERLO" titulą.
2009.png
2009
EVA NATURA levandų linija gauna prestižinį apdovanojimą
Kosmetikos žurnalo Qltowy Concept apdovanojimas už Lavender Relax. Konkurso žiuri įvertino šią kosmetiką tiek dėl jos teigiamo efekto kūnui ir sielai, tiek dėl to, kad padeda atgauti pusiausvyrą, kas yra labai reikalinga kasdieniame gyvenime.
pollena_2011.jpg
2011
Egzotinė serija
Asortimentą papildė nauja egzotiška dušo želė serija: Goya fruit, Indian lotus, Monoi de Tahiti, Noni Fruit.
2012.png
2012
Herbal Garden
Asortimentas praturtinamas veido priežiūros linija Herbal Garden. Žolelių įvairovė padeda šiai linijai lengvai rasti savo vietą parduotuvių lentynose.
qltowy.jpg
2016
Qltowy koncepcija
F.K. Pollena- Ewa S.A gauna apdovanojimą kategorijoje "Kulto koncepcija" ("Qltowy Koncept") už visapusiškos odos priežiūros produktą - Eva Simple dušo žele seriją. Apdovanojimą atsiėmė p. Cezary Bijak - F.K. Pollena- Ewa S.A. Generalinis direktorius
2016.jpg
2016
Eva Dermo
Asortimentas išplečiamas papildant jį nauja specialia kosmetikos linija EVA DERMO, kuri skirta žmonėms turintiems sausą ir ypatingai jautrią odą.
2017.jpg
2017
Mrs. Paulina Krupinska - buvusi Miss Lenkija ir šiuo populiari TV laidų vedėja tampa Eva DERMO prekės ženklo ambasadore.

pasiūlymas

  • Eva Natura – kosmetika veido, kūno ir plaukų priežiūrai
  • Eva Natura for Teens – kosmetikos priemonės paauglėms
  • Eva Sun – kosmetikos priemonės apsaugai nuo saulės, odos priežiūros priemonės po deginimosi
  • Eva Medica – specializuotos odos priežiūros kosmetinės priemonės
  • Adent – dantų pastos
  • Loose – tualetiniai vandenys jauniems - moterims ir vyrams
  • Eva – tualetiniai vandenys, kvepalai ir dezodorantai

pereiti į prekių ženklų puslapį

prekės ženklo apimtis

zasieg.jpg

Mūsų gaminiai parduodami virš 60 rinkų: Europos Sąjungoje, Vidurio ir Rytų Europoje, Afrikoje ir Tolimuosiuose Rytuose.