Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .tzmo.lt/lt_LT Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
_ga .tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 years
_gid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lt/lt_LT Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl

Išsaugokite pasirinkimą Sutinku su visais
Bella Cotton
brandViewProd
cotton.jpg
coton_2.jpg

Bella Cotton

"rūpestingai priežiūrai"

Platus medvilnės gaminių asortimentas, skirtas kasdieniniam naudojimui visai šeimai.

BELLA Cotton - tai medvilnės gaminių prekės ženklas, žinomas daugybėje Europos ir Azijos rinkų. Asortimentas, kuris iš pradžių apsiribojo vos keletu higieninių pagaliukų, kosmetinių diskelių, spalvotų vatos rutuliukų ir vatos rūšių, šiai dienai išsiplėtė iki plataus ir turtingo pasiūlymo. Šiuo metu BELLA Cotton prekės ženklas siūlo keliolika kosmetinių diskelių, higieninių pagaliukų, medvilninės ir medvilnės-viskozės vatos bei spalvotos vatos rūšių.

prekės ženklo istorija

bawelna_1993.jpg
1993
Pradžia
Bella Cotton prekės ženklo atsiradimas. Pirmoji buvo sukurta medvilninė vata 100 g pakuotėje. Iki šiol tai yra vata, kuri Lenkijos rinkoje pelnė didžiausią pasitikėjimą ir populiarumą tarp klientų.
bawelna_1994_1.jpg
1994
Vatos diskeliai
Sparčiai didėjantį Bella Cotton pasiūlymą papildo kosmetiniai diskeliai, vatos rutuliukai bei vatos pagaliukai.
bawelna_1996.jpg
1996
Bella tvarstymo vata
Bella Cotton produktų šeima sulaukė dar vieno nario - tai tvarstymo vata. Viskozės ir medvilnės pluoštų junginys yra nepaprastai imlus skysčiamsir jį patogu naudoti.
bawelna_2004.jpg
2004
Drėgni vatos diskeliai
Rinkai pasiūlyti vatos diskeliai pagaminti naudojant Water Jet technologiją. Šios technologijos dėka, vatos diskeliai pagaminti iš 100% medvilnės, yra minkšti, bet su tvirtai sujungtais sluoksniais - naudojant nesidalo ir nesipūkuoja. Reljefinis paviršius garantuoja ypač kruopštų makiažo nuvalymą.
bawelna_2006_1.jpg
2006
Geltona linija

Novatoriška medvilnės produktų linija, kurią sudaro diskeliai, pagaliukai, vatos rutuliukai bei vata. Kosmetiniai diskeliai iš vienos pusės padengti minkštu neaustinės medžiagos sluoksniu,iš kitos-medvilne. Ypač patogu nuvalyti makiažą.

bawelna_2010_1.jpg
2010
Bella Cotton Bio

Atsižvelgiant į natūralių, bet aukštos kokybės produktų poreikį, buvo sukurta produktų iš organinės medvilnės linija Bella Cotton BIO, kurią sudaro dviejų rūšių kosmetiniai diskeliai bei higieniniai pagaliukai.

bawelna_2011.jpg
2011
Diskeliai su suspaustu krašteliu
Pirmą kartą rytų ir vakarų rinkose pristatytas visiškai naujas produktas, skirtas reikliausiems klientams - tai diskeliai su suspaustu krašteliu. Suspaustas kraštelis - tai inovacinis sprendimas, kurio dėka diskeliai neišsisluoksniuoja.

pasiūlymas

  • Bella Cotton – kosmetiniai diskeliai, organinės medvilnės kosmetiniai diskeliai, higieniniai pagaliukai, higieniniai pagaliukai iš organinės medvilnės, kosmetiniai vatos rutuliukai, medvilninė vata ir tvarstymo vata
  • Bella Cotton Care – kosmetiniai diskeliai ir higieniniai pagaliukai su ekstraktais.

pereiti į prekių ženklų puslapį

prekės ženklo apimtis

zasieg.jpg

Mūsų gaminiai parduodami virš 60 rinkų: Europos Sąjungoje, Vidurio ir Rytų Europoje, Afrikoje ir Tolimuosiuose Rytuose.