Bella Cotton
brandViewProd
cotton.jpg
coton_2.jpg

Bella Cotton

"rūpestingai priežiūrai"

Platus medvilnės gaminių asortimentas, skirtas kasdieniniam naudojimui visai šeimai.

BELLA Cotton - tai medvilnės gaminių prekės ženklas, žinomas daugybėje Europos ir Azijos rinkų. Asortimentas, kuris iš pradžių apsiribojo vos keletu higieninių pagaliukų, kosmetinių diskelių, spalvotų vatos rutuliukų ir vatos rūšių, šiai dienai išsiplėtė iki plataus ir turtingo pasiūlymo. Šiuo metu BELLA Cotton prekės ženklas siūlo keliolika kosmetinių diskelių, higieninių pagaliukų, medvilninės ir medvilnės-viskozės vatos bei spalvotos vatos rūšių.

prekės ženklo istorija

bawelna_1993.jpg
1993
Pradžia
Bella Cotton prekės ženklo atsiradimas. Pirmoji buvo sukurta medvilninė vata 100 g pakuotėje. Iki šiol tai yra vata, kuri Lenkijos rinkoje pelnė didžiausią pasitikėjimą ir populiarumą tarp klientų.
bawelna_1994_1.jpg
1994
Vatos diskeliai
Sparčiai didėjantį Bella Cotton pasiūlymą papildo kosmetiniai diskeliai, vatos rutuliukai bei vatos pagaliukai.
bawelna_1996.jpg
1996
Bella tvarstymo vata
Bella Cotton produktų šeima sulaukė dar vieno nario - tai tvarstymo vata. Viskozės ir medvilnės pluoštų junginys yra nepaprastai imlus skysčiamsir jį patogu naudoti.
bawelna_2004.jpg
2004
Drėgni vatos diskeliai
Rinkai pasiūlyti vatos diskeliai pagaminti naudojant Water Jet technologiją. Šios technologijos dėka, vatos diskeliai pagaminti iš 100% medvilnės, yra minkšti, bet su tvirtai sujungtais sluoksniais - naudojant nesidalo ir nesipūkuoja. Reljefinis paviršius garantuoja ypač kruopštų makiažo nuvalymą.
bawelna_2006_1.jpg
2006
Geltona linija

Novatoriška medvilnės produktų linija, kurią sudaro diskeliai, pagaliukai, vatos rutuliukai bei vata. Kosmetiniai diskeliai iš vienos pusės padengti minkštu neaustinės medžiagos sluoksniu,iš kitos-medvilne. Ypač patogu nuvalyti makiažą.

bawelna_2010_1.jpg
2010
Bella Cotton Bio

Atsižvelgiant į natūralių, bet aukštos kokybės produktų poreikį, buvo sukurta produktų iš organinės medvilnės linija Bella Cotton BIO, kurią sudaro dviejų rūšių kosmetiniai diskeliai bei higieniniai pagaliukai.

bawelna_2011.jpg
2011
Diskeliai su suspaustu krašteliu
Pirmą kartą rytų ir vakarų rinkose pristatytas visiškai naujas produktas, skirtas reikliausiems klientams - tai diskeliai su suspaustu krašteliu. Suspaustas kraštelis - tai inovacinis sprendimas, kurio dėka diskeliai neišsisluoksniuoja.

pasiūlymas

  • Bella Cotton – kosmetiniai diskeliai, organinės medvilnės kosmetiniai diskeliai, higieniniai pagaliukai, higieniniai pagaliukai iš organinės medvilnės, kosmetiniai vatos rutuliukai, medvilninė vata ir tvarstymo vata
  • Bella Cotton Care – kosmetiniai diskeliai ir higieniniai pagaliukai su ekstraktais.

pereiti į prekių ženklų puslapį

prekės ženklo apimtis

zasieg.jpg

Mūsų gaminiai parduodami virš 60 rinkų: Europos Sąjungoje, Vidurio ir Rytų Europoje, Afrikoje ir Tolimuosiuose Rytuose.