Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .tzmo.lt/lt_LT Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
_ga .tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 years
_gid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lt/lt_LT Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl

Išsaugokite pasirinkimą Sutinku su visais
Matopat ligoninė

Matopat ligoninė

"gydykitės be baimės"

Aukščiausios kokybės medicinos paslaugos, teikiamos aukštos klasės personalo, naudojant šiuolaikinę įrangą.

MATOPAT Specializuota Ligoninė per dešimt veiklos metų išsikovojo tvirtą vietą mūsų regiono sveikatos apsaugos žemėlapyje. Nuo pat veiklos pradžios visas personalas stengiasi užtikrinti savo pacientams naujausius gydymo metodus ir komfortiškas globos sąlygas pagal galiojančius standartus. Aukštos kvalifikacijos ir nuolat tobulinantys savo gebėjimus patyrę gydytojai, slaugytojos, slaugytojai ir akušerės užtikrina, kad pasirinktas pagrindinis ligoninės šūkis - GYDYKITĖS BE BAIMĖS - yra visiškai pagrįstas.

prekės ženklo istorija

sz_matopat_2001.JPG
2001
Pradžia
Matopat ligoninė buvo įkurta prie egzistuojančios nuo 1998 metų Specializuotos Ambulatorijos Matopat. Matopat ligoninė yra pirmoji mūsų vaivadijoje ir viena pirmųjų šalyje nieviešoji plataus profilio ligoninė, pastatyta nuo pagrindų.
matopat_2004.JPG
2004
ISO
Matopat ligoninė pirmoji Kujavijos-Pamario vaivadijoje gavo sertifikatą, patvirtinantį, kad įstaigoje galiojanti kokybės valdymo sistema atitinka tarptautinės kokybės valdymo normos reikalavimus ISO 9001:2000. Šiuo metu įstaiga turi 2010 m. atnaujintą sertifikatą ISO 9001:2008.
matopat_2008.jpg
2008
Matopat klinika
Išplečiama ambulatorija prie Matopat ligoninės bei daugybė diagnostinių laboratorijų, veikiančių kompleksiškai tokiose srityse, kaip ginekologija, oftalmologija, kardiologija ir endoskopija. Naudojama aukštos kokybės įranga padeda diagnozuoti ir gydyti.
matopat_2011.jpg
2011
RHK
Specializuotoje MATOPAT ligoninėje, pirmoje iš visų Lenkijos ligoninių, buvo atlikta operacija, kurios metu buvo įskiepytas Zimmer firmos RHK kelio sąnario endoprotezas.
certyfikat akredytacyjny.jpg
2013
Ligoninė prisijungia prie elitinių ligoninių grupės. Jos kompetencija teikti aukštos kokybės medicinos paslaugas yra objektyviai patvirtinta Sveikatos ministerijos, išduodant akreditacijos sertifikatą.
2015.png
2015
Gaunamas "No pain hospital" sertifikas, suteikiamas Lenkijos skausmo tyrimų asociacijos ir Lenkijos anesteziologų ir intensyvaus skausmo terapijos tyrimų draugijos, Lenkijos chirurgų draugijos, Lenkijos ginekologų draugijos bei Lenkijos ortopedų ir traumatologų draugijos.
2016.jpg
2016
Mes švenčiame jubiliejų!
Jau 15 metų esame su tais, kuriems mūsų reikia ! Kiekvienais metais mes suteikiame 100.000 konsultacijų ir specialistų patarimų bei atliekame beveik 3000 gydymo procedūrų ir su hospitalizavimu susijusių paslaugų.
2017.png
2017
Planuojamos investicijos yra moderni diagnostika, o naujų IT technologijų diegimas leis mums teikti dar geresnės kokybės medicinos slaugos paslaugas.

pereiti į prekių ženklų puslapį

prekės ženklo apimtis

zasieg.jpg

Mūsų gaminiai parduodami virš 60 rinkų: Europos Sąjungoje, Vidurio ir Rytų Europoje, Afrikoje ir Tolimuosiuose Rytuose.