Matopat ligoninė

Matopat ligoninė

"gydykitės be baimės"

Aukščiausios kokybės medicinos paslaugos, teikiamos aukštos klasės personalo, naudojant šiuolaikinę įrangą.

MATOPAT Specializuota Ligoninė per dešimt veiklos metų išsikovojo tvirtą vietą mūsų regiono sveikatos apsaugos žemėlapyje. Nuo pat veiklos pradžios visas personalas stengiasi užtikrinti savo pacientams naujausius gydymo metodus ir komfortiškas globos sąlygas pagal galiojančius standartus. Aukštos kvalifikacijos ir nuolat tobulinantys savo gebėjimus patyrę gydytojai, slaugytojos, slaugytojai ir akušerės užtikrina, kad pasirinktas pagrindinis ligoninės šūkis - GYDYKITĖS BE BAIMĖS - yra visiškai pagrįstas.

prekės ženklo istorija

sz_matopat_2001.JPG
2001
Pradžia
Matopat ligoninė buvo įkurta prie egzistuojančios nuo 1998 metų Specializuotos Ambulatorijos Matopat. Matopat ligoninė yra pirmoji mūsų vaivadijoje ir viena pirmųjų šalyje nieviešoji plataus profilio ligoninė, pastatyta nuo pagrindų.
matopat_2004.JPG
2004
ISO
Matopat ligoninė pirmoji Kujavijos-Pamario vaivadijoje gavo sertifikatą, patvirtinantį, kad įstaigoje galiojanti kokybės valdymo sistema atitinka tarptautinės kokybės valdymo normos reikalavimus ISO 9001:2000. Šiuo metu įstaiga turi 2010 m. atnaujintą sertifikatą ISO 9001:2008.
matopat_2008.jpg
2008
Matopat klinika
Išplečiama ambulatorija prie Matopat ligoninės bei daugybė diagnostinių laboratorijų, veikiančių kompleksiškai tokiose srityse, kaip ginekologija, oftalmologija, kardiologija ir endoskopija. Naudojama aukštos kokybės įranga padeda diagnozuoti ir gydyti.
matopat_2011.jpg
2011
RHK
Specializuotoje MATOPAT ligoninėje, pirmoje iš visų Lenkijos ligoninių, buvo atlikta operacija, kurios metu buvo įskiepytas Zimmer firmos RHK kelio sąnario endoprotezas.
certyfikat akredytacyjny.jpg
2013
Ligoninė prisijungia prie elitinių ligoninių grupės. Jos kompetencija teikti aukštos kokybės medicinos paslaugas yra objektyviai patvirtinta Sveikatos ministerijos, išduodant akreditacijos sertifikatą.
2015.png
2015
Gaunamas "No pain hospital" sertifikas, suteikiamas Lenkijos skausmo tyrimų asociacijos ir Lenkijos anesteziologų ir intensyvaus skausmo terapijos tyrimų draugijos, Lenkijos chirurgų draugijos, Lenkijos ginekologų draugijos bei Lenkijos ortopedų ir traumatologų draugijos.
2016.jpg
2016
Mes švenčiame jubiliejų!
Jau 15 metų esame su tais, kuriems mūsų reikia ! Kiekvienais metais mes suteikiame 100.000 konsultacijų ir specialistų patarimų bei atliekame beveik 3000 gydymo procedūrų ir su hospitalizavimu susijusių paslaugų.
2017.png
2017
Planuojamos investicijos yra moderni diagnostika, o naujų IT technologijų diegimas leis mums teikti dar geresnės kokybės medicinos slaugos paslaugas.

pereiti į prekių ženklų puslapį

prekės ženklo apimtis

zasieg.jpg

Mūsų gaminiai parduodami virš 60 rinkų: Europos Sąjungoje, Vidurio ir Rytų Europoje, Afrikoje ir Tolimuosiuose Rytuose.