Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .tzmo.lt/lt_LT Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
_ga .tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 years
_gid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lt/lt_LT Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl

Išsaugokite pasirinkimą Sutinku su visais

ŽYMĖJIMAS ANT PRODUKTŲ PAKUOČIŲ

logotypy-na-opakowaniach_1.png logo

Ant TZMO grupėje gaminamų produktų pakuočių galima rasti aplinkosaugos ženklus, suskirstytus į vidinius (priklauso TZMO SA) ir įmonei nepriklausančius (reglamentuojamus teisės aktais).

VIDINIAI ŽENKLAI

Ant produkto pakuotės esantis GTBG logotipas rodo, kad produktas daro mažiausią įmanomą poveikį aplinkai per visą savo ciklą – nuo žaliavų įsigijimo iki panaudoto produkto ir (arba) pakuotės perdirbimo.

daugiau

Kiekviena pakuotės ciklo fazė išsamiai išanalizuota ekologinio dizaino proceso metu.

Vertindami projektuojamų produktų ir pakuočių poveikį aplinkai, naudojame TZMO sukurtą vertinimo sistemą, pagrįstą ISO/TR 14062 standartu (Aplinkos vadyba – Aplinkosaugos aspektų integravimas į produktų projektavimą ir vystymą), kurioje nustatome teigiamą ir neigiamą poveikį aplinkai – neigiamus aspektus vertiname kaip galimybes toliau tobulinti savo produktus.

 


 

TZMO siekis sumažinti atliekų kiekį IKI NULIO (angl. TZMO drive to ZERO WASTE) ženklas ant produkto pakuotės nurodo, kad produkto gamybos metu susidariusios atliekos šalinamos ne sąvartynuose, o tvarkomos laikantis atliekų hierarchijos.

daugiau


Atliekų tvarkymo hierarchija

Laikantis atliekų hierarchijos, siekiama išvengti atliekų atsiradimo. Atliekos pašalinamos, naudojamos pakartotinai arba perdirbamos. Paskutinė priimtina atliekų tvarkymo forma yra medžiagų atgavimas.

 


 

ĮMONEI NEPRIKLAUSANTYS ŽENKLAI

Ant produkto pakuotės (higieninės servetėlės, įklotai, tamponai, drėgnos servetėlės) esantis logotipas „PRODUKTE YRA PLASTIKO“ (angl. „PLASTIC IN PRODUCT“) nurodo, kad panaudotą produktą būtina TINKAMAI PAŠALINTI!

daugiau

 


 

TZMO grupė dalyvauja kuriant pakuočių atliekų surinkimo, perdirbimo ir panaudojimo sistemą, tai patvirtina mūsų produktų ženklinimas „Der Grüne Punkt“ prekės ženklu. Medžiagų atgavimo ir perdirbimo įsipareigojimus vykdome naudodamiesi medžiagų atgavimo organizacijų, kurios visiškai vykdo įsipareigojimus, paslaugomis.

apie mus