Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .tzmo.lt/lt_LT Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
_ga .tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 years
_gid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lt/lt_LT Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl

Išsaugokite pasirinkimą Sutinku su visais

TZMO GRUPĖS VYKDOMOS PROGRAMOS

prrogramy-w-grupie.png logo

TZMO grupė, pasitelkdama vidines programas, aktyviai remia tvarios plėtros tikslų įgyvendinimą pagal Jungtinių Tautų 2030 m. darbotvarkę.

TZMO drive to ZERO WASTE

Ambicingas TZMO grupės įsipareigojimas atsakingai tvarkyti atliekas

daugiau

TZMO grupė įsipareigojo iki 2020 m. pasiekti ambicingą tikslą iki 2025 m. pabaigos iki nulio sumažinti pogamybines atliekas, siunčiamas į sąvartynus.

TZMO grupės planas pasiekti atliekų sumažinimą iki nulio

Remdamasi Programoje apibrėžtais trumpalaikiais tikslais, TZMO grupė didina savo pastangas siekiant sumažinti atliekų kiekį iki nulio.

2023 metų TZMO grupės tikslas – 80% sumažinti pogamybines atliekas, siunčiamas į sąvartyną, buvo pasiektas jau 2022 metais!

Sėkmę įgyvendinant Programos tikslus lėmė visų TZMO grupėje dalyvaujančių padalinių partnerystė ir kartu vykdomos iniciatyvos.

87 % TZMO grupės padalinių jau pasiekė tikslą į sąvartynus visiškai nesiųsti atliekų!

Laikydamasi programos „TZMO siekis sumažinti atliekų kiekį IKI NULIO“ tikslų, TZMO grupė viršija teisinius aplinkos apsaugos reikalavimus, aktyviai dalyvauja visame sunaudotų žaliavų cikle ir palaiko atvirą dialogą su suinteresuotosiomis šalimis, siekdama palaikyti žiedinę ekonomiką.

Grupė vykdo vidinius perdirbimo procesus – TZMO grupė turi perdirbimo linijas, kuriose panaudojama nemaža dalis grupės gamybinėse įmonėse susidarančių atliekų.

Įgyvendindami programos „TZMO siekis sumažinti atliekų kiekį IKI NULIO“ prielaidas, remiame tvarios plėtros tikslų įgyvendinimą:

 

TZMO drive to CIRCULAR PACKAGING

Ambicingas TZMO grupės įsipareigojimas pakuotes tvarkyti pagal žiedinės ekonomikos prielaidas

daugiau

TZMO grupė įsipareigoja sukurti supakuotų produktų asortimentą, kurio pakuotės būtų visiškai perdirbamos arba daugkartinio naudojimo. Programos metu vykdomi veiksmai taip pat pagrįsti sunaudojamų pirminių žaliavų mažinimu ir antrinių (perdirbtų) žaliavų naudojimo didinimu pakuotėse.

TZMO grupės holistinis požiūris į žiedinės pakuočių ekonomikos klausimą yra susijęs su mūsų atsakomybe už visą visų sunaudojamų žaliavų ciklą. Siekdami savo tikslų, orientuojamės į visų tipų pakuotes – pirminę, antrinę ir skirtą gabenimui – ir remdamiesi visų tipų pakavimo medžiagomis – plastiku, popieriumi ir kartonu, metalu, stiklu ir kitomis.

Atsižvelgdami į TZMO grupės atsakomybę už visos pakuotės, o ne tik jos dalies, poveikį aplinkai, keičiame savo prekės ženklo produktų pakuotes, kad jos padarytų kuo mažesnį neigiamą poveikį aplinkai.

Įgyvendindami programos „TZMO PERDIRBAMŲ PAKUOČIŲ siekis“ prielaidas, remiame tvarios plėtros tikslų įgyvendinimą:

apie mus