Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .tzmo.lt/lt_LT Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
_ga .tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 years
_gid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lt/lt_LT Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl

Išsaugokite pasirinkimą Sutinku su visais

SUP direktyva - naujas ženklinimas ant pakuočių

Netrukus ant higienos gaminių, tokių kaip higieniniai įklotai, kasdieniai įklotai, tamponai ar drėgnos servetėlės, pakuočių pasirodys šie ženklai:

Kodėl ant pakuotės atsiras šie ženklai ir ką jie reiškia?

Vienkartiniai higienos produktai sudaro didelę atliekų dalį aplinkoje, ypač vandenyse

ES vandenyse 80-85% šiukšlių yra plastiko atliekos
Europos Sąjungos vandenyse 50% šiukšlių yra vienkartinio naudojimo gaminiai

Duomenų šaltinis: https://eur-lex.europa.eu/legal-content/PL/TXT/?uri=CELEX%3A32019L0904, preambulės 5 punktas

Plastiko atliekos neigiamai veikia organizmus, gyvenančius jūrose ir vandenynuose

Taip neturi būti! Jei vienkartinės higienos priemonės nebus nuleidžiamos į unitazą, jos per kanalizaciją nepateks į jūras ir vandenynus.

Aplinkos saugojimo tikslu buvo sukurta Europos Parlamento ir Tarybos direktyva (ES) 2019/904, siekiant sumažinti tam tikrų plastikinių gaminių poveikį aplinkai. Direktyvos (2020/2151) įgyvendinimo reglamentas apibrėžia plastikinių gaminių ženklinimą.

Etiketėje, kuri bus dedama ant higieninių ar kasdienių įklotų, tamponų ir drėgnų servetėlių pakuočių, bus nurodoma, kur negalima išmesti tokios higienos priemonės.

Diagramos taip pat rodo netinkamo higienos produktų utilizavimo pasekmes

Etiketės pranešimas „PLASTIC IN PRODUCT“ pabrėžia plastiko buvimą gaminyje, kad vartotojas žinotų, jog jį reikia tinkamai išmesti panaudojus.

Utilizuokite atsakingai!

Matydami naują savo mėgtamų produktų, tokių kaip higieniniai ar kasdieniai įklotai, tamponai ar drėgnos servetėlės, ženklinimą, prisiminkite, kaip svarbu tinkamai išmesti naudotą gaminį.

NE
TAIP

Atsakingas atliekų tvarkymas yra pagrindinis aspektas, užkertantis kelią nesuyrantiems gaminiams patekti į kanalizaciją.

Mes visi turime realų poveikį aplinkai, kurioje gyvename.
„TZMO SA“ produktų ženklinimo pavyzdžiai: