veiklos sritys

glowna2.jpg logo
TZMO S.A. Grupė vykdo įvairialypę gamybinę, prekybinę bei paslaugų veiklą. Plati veiklos apimtis lemia, jog mums nuolat reikia talentingų darbuotojų, ypač strateginėse verslo srityse, tokiose kaip pardavimai, rinkodara, finansai, technologija, logistika, žmogiškieji ištekliai.

PARDAVIMAI

Darbas pardavimų skyriuje – tai ne tik glaudus bendradarbiavimas su mūsų klientais, bet ir nuolatinis rūpinimasis naujais vartotojais ir Lenkijoje, ir už šalies ribų. Padavimo skyriuje dirbantys asmenys gali realizuoti savo potencialą masinio vartojimo rinkoje, farmakologijos arba medicinos rinkoje. Geriausius darbuotojus kviečiame kurti ir plėsti pardavimų tinklą pasaulinėje rinkoje.


Pareigų pavyzdžiai

Klientų aptarnavimo specialistas
Svarbių klientų komercinis atstovas
Medicinos atstovas
Regioninis pardavimų vadovas
Farmacinės didmeninės prekybos atstovas
Produkto konsultantas
Medicinos gaminių plėtros koordinatorius

Šiuo metu ieškome

Jeigu jaučiate savyje prekybininko gyslelę, o derybos ir tiesioginis kontaktas su klientais – Jūsų aistra, tikrai puikiai save atrasite pardavimo skyriuje. Ieškome žmonių, megstančių iššūkius, susijusius su naujų rinkų ir klientų užkariavimu, kurie gerai moka anglų, vokiečių arba rusų kalbą. Tinkami kandidatai – tai daugiausiai vadybos, ekonomikos arba rinkodaros mokslų absolventai.RINKODARA

Kūrybingumas – tai mūsų aistra ir postūmis veiklai. Suburiame geriausius profesionalus, kurie nuolat rūpinasi mūsų prekių ženklų išvaizda bei glaudžiai bendradarbiauja su įvairių šalių darbuotojais, kuriant pasaulinę prekių ženklų strategiją.


Pareigų pavyzdžiai

Rinkodaros specialistas
Produkto specialistas
Reklamos koordinatorius
Prekių ženklų valdymo skyriaus vadovas

Šiuo metu ieškome

Tinkami kandidatai yra tie, kuriems kūryba yra kaip oras. Tačiau rinkodaros skyriaus darbuotojui reikia ne tik kūrybingumo, bet ir gebėjimo valdyti kelis projektus vienu metu bei turėti savo iniciatyvą. Ieškome žmonių, mokančiu anglų, vokiečių arba rusų kalbą bei gerai išmanančių kompiuterines programas (Excel, Corel). Darbo vietą šiame skyriuje ras rinkodaros specialybės, ekonomikos fakulteto absolventai.FINANSAI

Efektyvus finansų valdymas – tai pelningo verslo pagrindas. Būtent todėl finansai  -  daugiau negu duomenų, skaičių ir ataskaitų apdorojimas. Mūsų finansininkai tiesiogiai įtraukti į bendrovės strategijos kūrimą. Šio skyriaus profesionalai ras veiklos visų pirma korporacijos buhalterijoje bei kontrolės struktūrose ir Lenkijoje, ir užsienyje.


Pareigų pavyzdžiai

Finansų kontrolierius
Biudžeto ir išlaidų kontrolės specialistas
Buhalteris

Šiuo metu ieškome

Kandidatai, kurių ieškome, turi jungti savyje finansų srities žinių kaupimo aistrą ir norą nuolat gauti patirties ir vietinėje, ir tarptautinėje rinkoje. Mums labai svarbus gebėjimas daryti išvadas bei noras atkakliai siekti sau iškeltų tikslų. Tinkami asmenys – tai žmonės su patirtimi kontrolės srityje, buhalterijos valdymo srityje, laisvai kalbantys anglų, rusų arba vokiečių kalba bei mokantys dirbti su Excel programa, išmanantys ERP klasės sistemas.TECHNOLOGIJA

Naujoviškų idėjų paieška, naujų medžiagų pritaikomumas, taip pat novatoriškų gaminių kūrimas – tai pagrindinės technologinių skyrių, laboratorijų ir tyrimų bei plėtros įstaigos užduotys. Mūsųu profesionalai turi bendrą aistrą: pasaulinėje rinkoje pripažintų aukščiausios kokybės produktų kūrimą. Šiuolaikiška gamykla Plastica Sp. z o.o. Pamario Kovalevo mieste – tai didžiausių naujoviškų investicijų pavyzdys.Pareigų pavyzdžiai

Technologas
Kokybės kontrolierius
Gamybos vadovas

Šiuo metu ieškome

Kandidatai, kurių ieškome – tai kūrybingi asmenys, siekiantys tobulinti mūsų gaminius pagal naujausias tendencijas bei mūsų klientų poreikius. Ieškome žmonių, atvirų naujovėms, nuoseklių savo veikloje, su dideliu atsakomybės jausmu. Tinkami kandidatai – tai technologijų ir chemijos fakultetų absolventai, gerai mokantys anglų, vokiečių arba rusų kalbą.
LOGISTIKA

Norėdami išpildyti klientų lūkesčius, nuolat ieškome geriausių logistikos sprendimų. Mūsų tikslas – planuoti ir kontroliuoti pristatymų grandinę taip, kad mūsų produktai būtų visada prieinami mūsų klientams. Nuolat investuojame į šiuolaikiškų logistinių centrų statybą ir plėtrą šalyje ir užsienyje.


Pareigų pavyzdžiai

Logistikos specialistas
Transporto specialistas
Muitinės specialistas

Šiuo metu ieškome

Strateginis mąstymas – tai bruožas, kurio reikalaujame iš logistikos skyriaus darbuotojų. Ieškome asmenų, kurie lengvai priima svarbius sprendimus ir geba gerai dirbti, kai spaudžia laikas ir stresas. Tinkami kandidatai – tai žmonės, turintys patirties pristatymų grandinės valdymo srityje, mokantys bendrauti anglų, vokiečių arba rusų kalba.
ŽMOGIŠKIEJI IŠTEKLIAI

Kruopšti talentų paieška, nuo kurios priklauso bendrovės sėkmė – tai viena iš daugybės personalo skyriaus užduočių. Mūsų profesionalai taip pat rūpinasi mūsų darbuotojų parama ir motyvavimu, be to – nukreipia jų profesinį augimą reikiama linkme. Tikėdami, kad apmokymai yra raktas į sėkmę, kartu su TZMO Training Group nuolat rengiame seminarus ir apmokymus, tinkamus pagal mūsų organizacijos poreikius.


Pareigų pavyzdžiai

Personalo specialistas
Apmokymų specialistas
Personalo administracijos specialistas

Šiuo metu ieškome

Mokėjimas lengvai užmegzti ilgalaikius santykius bei motyvuoti darbuotojus remiantis naujausiais metodais – tai gebėjimai, kurių tikimės iš mūsų kandidatų. Tinkami kandidatai – tai asmenys su dokumento patvirtinta patirtimi personalo administracijos arba verslo apmokymų srityje, mokantys anglų, vokiečių arba rusų kalbą.

karjera