plėtros galimybės

sciezki.jpg logo
Mūsų sėkmės šaltinis – tai nuolatinių darbuotojų patirties bei jaunų žmonių kūrybiškumo ir dinamikos derinys. Mūsų bendrovės plėtra taip pat paremta glaudžiu bendradarbiavimu su Klientais, žaliavų tiekėjais, mašinų gamintojais ir mokslo institucijomis.

TZMO S.A. Grupė suteikia galimybę:

plėsti Jūsų potencialą

TZMO S.A. Grupė nuolat didina savo apimtis rinkose, kuriose jau egzistuoja daug metų bei nuosekliai užkariauja naujas teritorijas, ir tai yra Grupės plėtros variklis. Talentingi darbuotojai neabejotinai prisideda prie bendrovės sėkmės. Iškeliame mūsų darbuotojams ambicingus tikslus, kurių įgyvendinimas jiems tampa iššūkiu ir galimybe nuolat tobulintis. TZMO S.A. kaip pasaulinė organizacija suteikia darbuotojams galimybę kurti ir diegti naujus sprendimus bei tokiu būdu išreikšti save.

dirbti tarptautinėje aplinkoje

Pasaulinę TZMO S.A. Grupės struktūrą sudaro virš 7300 darbuotojų keliasdešimtyje šalių. Mūsų tikslus įgyvendiname atsižvelgdami į vietinių rinkų specifiką. Darbas įvairiatautiniame kolektyve suteikia galimybę apsikeisti patirtimi bei išmokti dirbti efektyviai. Vertiname žmonių atvirumą kitiems žmonėms, taip pat sugebėjimą siekti iškeltų tikslų, nepriklausomai nuo kultūros skirtumų, iniciatyvą ir didelės atsakomybės nebijojimą, gebėjimą dirbti kolektyve bei priimti savarankiškus problemų sprendimo būdus. Mums rūpi žmonės su iniciatyva, aplenkiantys kitus vienu žingsniu, besielgiantys neschematiškai, kurie patys kuria savo vaidmens organizacijoje viziją. Tuo pat metu kiekvienas darbuotojas, kaip tam tikros visumos dalis, turi didžiulę atsakomybę už savo veiksmus.

kilti karjeros laiptais

Darbuotojams, kurie siekia realizuoti bendrovės verslo tikslus, paruošiame individualius augimo planus, kurie apibrėžia būsimas pareigas ir tikslus. Priklausomai nuo savo nusistatymo ir potencialo, mūsų darbuotojai turi galimybę augti įvairiose verslo srityse daugybėje pasaulio šalių. TZMO S.A. Grupė suteikia galimybę kilti karjeros laiptais nuo žemiausių pareigų iki aukščiausių, taip pat pereiti nuo operacinio valdymo lygio iki strateginio.

karjera