Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .tzmo.lt/lt_LT Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
_ga .tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 years
_gid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lt/lt_LT Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl

Išsaugokite pasirinkimą Sutinku su visais

plėtros galimybės

sciezki.jpg logo
Mūsų sėkmės šaltinis – tai nuolatinių darbuotojų patirties bei jaunų žmonių kūrybiškumo ir dinamikos derinys. Mūsų bendrovės plėtra taip pat paremta glaudžiu bendradarbiavimu su Klientais, žaliavų tiekėjais, mašinų gamintojais ir mokslo institucijomis.

TZMO S.A. Grupė suteikia galimybę:

plėsti Jūsų potencialą

TZMO S.A. Grupė nuolat didina savo apimtis rinkose, kuriose jau egzistuoja daug metų bei nuosekliai užkariauja naujas teritorijas, ir tai yra Grupės plėtros variklis. Talentingi darbuotojai neabejotinai prisideda prie bendrovės sėkmės. Iškeliame mūsų darbuotojams ambicingus tikslus, kurių įgyvendinimas jiems tampa iššūkiu ir galimybe nuolat tobulintis. TZMO S.A. kaip pasaulinė organizacija suteikia darbuotojams galimybę kurti ir diegti naujus sprendimus bei tokiu būdu išreikšti save.

dirbti tarptautinėje aplinkoje

Pasaulinę TZMO S.A. Grupės struktūrą sudaro virš 7300 darbuotojų keliasdešimtyje šalių. Mūsų tikslus įgyvendiname atsižvelgdami į vietinių rinkų specifiką. Darbas įvairiatautiniame kolektyve suteikia galimybę apsikeisti patirtimi bei išmokti dirbti efektyviai. Vertiname žmonių atvirumą kitiems žmonėms, taip pat sugebėjimą siekti iškeltų tikslų, nepriklausomai nuo kultūros skirtumų, iniciatyvą ir didelės atsakomybės nebijojimą, gebėjimą dirbti kolektyve bei priimti savarankiškus problemų sprendimo būdus. Mums rūpi žmonės su iniciatyva, aplenkiantys kitus vienu žingsniu, besielgiantys neschematiškai, kurie patys kuria savo vaidmens organizacijoje viziją. Tuo pat metu kiekvienas darbuotojas, kaip tam tikros visumos dalis, turi didžiulę atsakomybę už savo veiksmus.

kilti karjeros laiptais

Darbuotojams, kurie siekia realizuoti bendrovės verslo tikslus, paruošiame individualius augimo planus, kurie apibrėžia būsimas pareigas ir tikslus. Priklausomai nuo savo nusistatymo ir potencialo, mūsų darbuotojai turi galimybę augti įvairiose verslo srityse daugybėje pasaulio šalių. TZMO S.A. Grupė suteikia galimybę kilti karjeros laiptais nuo žemiausių pareigų iki aukščiausių, taip pat pereiti nuo operacinio valdymo lygio iki strateginio.

karjera