Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .tzmo.lt/lt_LT Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
_ga .tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 years
_gid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lt/lt_LT Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl

Išsaugokite pasirinkimą Sutinku su visais

asmenybės

sylwetki logo
Suteikiame balso teisę mūsų darbuotojamsKatarzyna, Matopat Pardavimų ir Rinkodaros skyriaus direktorė- Kaip vystėsi Jūsų profesinis augimas TZMO S.A.?

Būdama Mikalojaus Koperniko Universiteto  (Torunė) absolvente pradėjau dirbti pagal specialybę rinkodaros skyriuje. Specializuotų tvarsčių, skirtų ilgalaikių žaizdų gydymui pasiūlymo parengimas, kuriuo užsiėmiau pradžioje, man – kaip chemikui – buvo ir įdomus, ir kartu visiškai naujas dalykas. Turėjau labai daug mokytis, kad galėčiau pateikti specializuotų tvarsčių pasiūlymą mūsų klientams – medicinos personalui ir pacientams.  6 metus kaupiau patirtį ir įgyvendinau rinkodaros, klientų apmokymo, TZMO S.A. kaip patikimo gamintojo įvaizdžio kūrimo medicinos rinkoje projektus. Labai maloniai prisimenu laiką, kai galėjau dalyvauti formuojant ilgalaikės globos standartus Lenkijoje ir remti šį procesą mūsų bendrovės vardu. Nuo 2005 metų esu susijusi su pardavimų sritimi. Trejų metų laikotarpį vadovavau prekybininkų grupei, kuri siūlė medicinos produktus Lenkijos rinkai bei buvau atsakinga už pardavimų strategijos kūrimą. Šiuo metu aš, kaip Matopat Pardavimų ir Rinkodaros skyriaus direktorė, vadovauju 2 prekybos skyriams: medicinos bei farmacinio sektoriaus pardavimo, taip pat operacinio marketingo skyriui, viešųjų užsakymų skyriui, pardavimų administracijai bei Europos Ilgalaikės Globos Centrui. Vadovauju 100 žmonių grupei.


- Kokias galimybes suteikia Jums darbas TZMO S.A.?

Profesine prasme būtent šiai bendrovei esu dėkinga už viską. Tai, ką sugebu šiandien yra mano darbo rezultatas, taip pat esu be galo dėkinga už tai, jog turėjau galimybę dirbti labai skirtingose srityse, kurias man sukūrė TZMO S.A. Tai bendrovė, kurioje, jeigu esate iniciatyvus ir turite daug idėjų, galite įtikinti vadovybę tas idėjas įgyvendinti. Žvelgdama į man artimą edukacinės ir vaizdinės veiklos sritį, noriu pabrėžti, kad be Valdybos atvirumo ir supratimo tokių daug išlaidų reikalaujančių veiksmų realizavimas nebūtų įmanomas. Laikantis nešališko požiūrio - bendrovės veiksmai yra man artimi ir džiaugiuosi, kad galiu juos ir toliau remti.


- Kokie profesiniai iššūkiai laukia Jūsų ateityje?

Dideli iššūkiai, nes mano vadovaujama komanda atsako už pardavimus Lenkijos medicinos rinkoje ir užima lyderio poziciją. Mūsų ambicijos reikalauja šią poziciją išsaugoti. O tai reiškia, kad kasdien turime ieškoti savo pranašumų prieš mūsų konkurentus. Tai leidžia padidinti pardavimus. Be to, man yra labai svarbu sukurti kolektyve tokią atmosferą, kuri skatintų darbuotojus su malonumu eiti į darbą, kad visi suprastų, jog turime vieną bendrą tikslą ir turime dirbti kartu, kad jį pasiektume. Neabejoju, kad iššūkiai, kurie mums keliami kaip bendrovei, reikalauja kurti kolektyvinę darbo kultūrą bei įsitikinimą, jog kiekvienas bendrovės darbuotojas savo darbu, atsidavimu bei kūrybingumu gali stipriai prisidėti prie bendrovės sėkmės.

karjera