Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .tzmo.lt/lt_LT Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
_ga .tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 years
_gid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lt/lt_LT Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl

Išsaugokite pasirinkimą Sutinku su visais

sportas

sport.jpg logo
Mūsų socialinė strategija – tai sveiko, aktyvaus gyvenimo būdo propagavimas. Būtent todėl sportas yra viena iš Grupės remiamų sričių. Esame daugybės tarptautinių ir vietinių renginių partneriai.

Propaguojame aktyvų gyvenimo būdą

TZMO Kapitalo Grupės socialinė strategija – propaguoti sveiką, aktyvų gyvenimo būdą. Būtent todėl sportas – tai viena iš Grupės remiamų sričių. Esame daugybės tarptautinių ir vietinių renginių partneriai. Sergame už profesionalias tenisininkes. Daug metų esame dviejų tarptautinių moterų teniso varžybų BELLA CUP organizatoriais ir pagrindiniais rėmėjais.

Teniso varžybos profesionalamsbella cup 3.jpeg

Nuo 1995 metų Torunėje organizuojamos  BELLA Cup varžybos priklauso Tarptautinės Teniso Federacijos (ITF WOMEN'S CIRCUIT) ciklui.

BELLA CUP– tai vienos iš seniausių ir didžiausių moterų profesionalių teniso varžybų Lenkijoje. BELLA CUP varžyboms 2005 metais Lenkijos Teniso Federacija įteikė apdovanojimą už indėlį ir pastangas, įdėtas skatinant teniso plėtrą ir populiarinimą Lenkijoje.

Woman's Circuit varžybos – tai galimybė, atverianti dalyvėms kelią į tolimesnes profesionalias varžybas bei leidžianti kaupti taškus WTA (World's Tennis Association) klasifikacijai.

Mėgėjiškos BELLA Cup varžybos vyksta Baltarusijoje, Kazachstane, Armėnijoje, Gruzijoje, Kirgistane, Uzbekistane, Azerbaidžane, kur ši sporto šaka yra be galo populiari tarp moterų ir merginų.

Remiame neįgaliųjų žmonių pomėgiusseni cup.png

Tarp daugybės socialinių projektų, kuriuos remia TZMO S.A., ypatingą dėmesį reikėtų atkreipti į Tarptautinę Neįgaliųjų Asmenų Futbolo Lygą SENI Cup. Tai iniciatyva, skirta slaugos namų gyventojams su psichine negalia. Sportas jiems yra puiki terapijos priemonė, kuri padeda vystyti fizinę formą, moko kantrumo bei bendradarbiavimo kolektyve. Dalyvavimas varžybose – tai puiki proga atitrūkti nuo kasdienybės, pažinti pasaulį ir įgyvendinti svajones. Lygos dalyviai gali pasijusti profesionaliais futbolininkais ir patikėti, kad gali pasiekti dar daugiau.

Vienas iš Lygos tikslų – integruoti neįgaliuosius į visuomenę. Stengiamės parodyti, kad futbolo stadione visi esame vienodi, nes visi panašiai džiaugiamės laimėjimu ir vienodai jaučiame pralaimėjimo kartėlį.

Lygoje organizuojame kvalifikacines varžybas Lenkijoje ir užsienyje, kurių nugalėtojai dalyvauja finalinėse varžybose Torunėje.


Seni Cup skaičiai:

  • Komanda, kurios buveinė labiausiai nutolusi nuo finalinių varžybų vietos yra DPS komanda iš Irkucko, kuri atvykdama į Torunę įveikia 8 000 km atstumą.
  • Iki šiol vyriausias dalyvis buvo 87 metų amžiaus, o jauniausias – 12.
  • Iš viso išdalinta virš 12 000 medalių.Remiame pliažo tinklinio žaidimą

Birželio mėnesį Torunės Naujamiesčio Turguje dviems savaitėms įrengiamos dvi smėlėtos pliažo tinklinio aikštelės. Senovinėje aplinkoje vyksta atrankos turai į Lenkijos Moterų ir Vyrų Pliažo Tinklinio Čempionatą. Varžybose dalyvauja geriausi Lenkijoje pliažo tinklinio žaidėjai, taip pat kitų šalių atstovai.

Šalia rungtynių vyksta daug papildomų renginių. Pertraukų metu sirgaliai gali sudalyvauti sporto treniruotėse ir kūno rengybos užsiėmimuose.

Šio įvykio Generalinis Rėmėjas – prekių ženklai BELLA ir EVA Sun.

Propaguojame jogą gryname ore

Esame projekto Joga parke rėmėjai. Projektas propaguoja sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą. Pagal projektą kasmet nuo liepos iki rugpjūčio, kiekvieną sekmadienį, daugybėje miestų Lenkijoje kiekvienas gali sudalyvauti nemokamuose jogos užsiėmimuose gryname ore. Papildomai akcijos metu vyksta paskaitos sveiko gyvenimo būdo tema. Torunėje vieną iš tokių paskaitų skaitė Indijos Ambasadorius Lenkijoje – Ponas Chandra Mohan Bhandari, knygos Joga Śakti. Dvasios, kūno ir proto pusiausvyra,  autorius.

Remiame kūno rengybos konvencijas

Esame Mikolaikų Kūno Rengybos Konvencijos rėmėjai. Tai išskirtinis įvykis, kasmet suburiantis Torunėje šimtus kūno rengybos instruktorių ir mėgėjų, kurie kartu su didžiausiais šios srities autoritetais daug valandų dalyvauja užsiėmimuose. Tai proga apsikeisti patirtimi, pažinti naują pratimų techniką ir programas, o visų pirma – maloniai praleisti laisvalaikį.

apie mus