sportas

sport.jpg logo
Mūsų socialinė strategija – tai sveiko, aktyvaus gyvenimo būdo propagavimas. Būtent todėl sportas yra viena iš Grupės remiamų sričių. Esame daugybės tarptautinių ir vietinių renginių partneriai.

Propaguojame aktyvų gyvenimo būdą

TZMO Kapitalo Grupės socialinė strategija – propaguoti sveiką, aktyvų gyvenimo būdą. Būtent todėl sportas – tai viena iš Grupės remiamų sričių. Esame daugybės tarptautinių ir vietinių renginių partneriai. Sergame už profesionalias tenisininkes. Daug metų esame dviejų tarptautinių moterų teniso varžybų BELLA CUP organizatoriais ir pagrindiniais rėmėjais.

Teniso varžybos profesionalamsbella cup 3.jpeg

Nuo 1995 metų Torunėje organizuojamos  BELLA Cup varžybos priklauso Tarptautinės Teniso Federacijos (ITF WOMEN'S CIRCUIT) ciklui.

BELLA CUP– tai vienos iš seniausių ir didžiausių moterų profesionalių teniso varžybų Lenkijoje. BELLA CUP varžyboms 2005 metais Lenkijos Teniso Federacija įteikė apdovanojimą už indėlį ir pastangas, įdėtas skatinant teniso plėtrą ir populiarinimą Lenkijoje.

Woman's Circuit varžybos – tai galimybė, atverianti dalyvėms kelią į tolimesnes profesionalias varžybas bei leidžianti kaupti taškus WTA (World's Tennis Association) klasifikacijai.

Mėgėjiškos BELLA Cup varžybos vyksta Baltarusijoje, Kazachstane, Armėnijoje, Gruzijoje, Kirgistane, Uzbekistane, Azerbaidžane, kur ši sporto šaka yra be galo populiari tarp moterų ir merginų.

Remiame neįgaliųjų žmonių pomėgiusseni cup.png

Tarp daugybės socialinių projektų, kuriuos remia TZMO S.A., ypatingą dėmesį reikėtų atkreipti į Tarptautinę Neįgaliųjų Asmenų Futbolo Lygą SENI Cup. Tai iniciatyva, skirta slaugos namų gyventojams su psichine negalia. Sportas jiems yra puiki terapijos priemonė, kuri padeda vystyti fizinę formą, moko kantrumo bei bendradarbiavimo kolektyve. Dalyvavimas varžybose – tai puiki proga atitrūkti nuo kasdienybės, pažinti pasaulį ir įgyvendinti svajones. Lygos dalyviai gali pasijusti profesionaliais futbolininkais ir patikėti, kad gali pasiekti dar daugiau.

Vienas iš Lygos tikslų – integruoti neįgaliuosius į visuomenę. Stengiamės parodyti, kad futbolo stadione visi esame vienodi, nes visi panašiai džiaugiamės laimėjimu ir vienodai jaučiame pralaimėjimo kartėlį.

Lygoje organizuojame kvalifikacines varžybas Lenkijoje ir užsienyje, kurių nugalėtojai dalyvauja finalinėse varžybose Torunėje.


Seni Cup skaičiai:

  • Komanda, kurios buveinė labiausiai nutolusi nuo finalinių varžybų vietos yra DPS komanda iš Irkucko, kuri atvykdama į Torunę įveikia 8 000 km atstumą.
  • Iki šiol vyriausias dalyvis buvo 87 metų amžiaus, o jauniausias – 12.
  • Iš viso išdalinta virš 12 000 medalių.Remiame pliažo tinklinio žaidimą

Birželio mėnesį Torunės Naujamiesčio Turguje dviems savaitėms įrengiamos dvi smėlėtos pliažo tinklinio aikštelės. Senovinėje aplinkoje vyksta atrankos turai į Lenkijos Moterų ir Vyrų Pliažo Tinklinio Čempionatą. Varžybose dalyvauja geriausi Lenkijoje pliažo tinklinio žaidėjai, taip pat kitų šalių atstovai.

Šalia rungtynių vyksta daug papildomų renginių. Pertraukų metu sirgaliai gali sudalyvauti sporto treniruotėse ir kūno rengybos užsiėmimuose.

Šio įvykio Generalinis Rėmėjas – prekių ženklai BELLA ir EVA Sun.

Propaguojame jogą gryname ore

Esame projekto Joga parke rėmėjai. Projektas propaguoja sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą. Pagal projektą kasmet nuo liepos iki rugpjūčio, kiekvieną sekmadienį, daugybėje miestų Lenkijoje kiekvienas gali sudalyvauti nemokamuose jogos užsiėmimuose gryname ore. Papildomai akcijos metu vyksta paskaitos sveiko gyvenimo būdo tema. Torunėje vieną iš tokių paskaitų skaitė Indijos Ambasadorius Lenkijoje – Ponas Chandra Mohan Bhandari, knygos Joga Śakti. Dvasios, kūno ir proto pusiausvyra,  autorius.

Remiame kūno rengybos konvencijas

Esame Mikolaikų Kūno Rengybos Konvencijos rėmėjai. Tai išskirtinis įvykis, kasmet suburiantis Torunėje šimtus kūno rengybos instruktorių ir mėgėjų, kurie kartu su didžiausiais šios srities autoritetais daug valandų dalyvauja užsiėmimuose. Tai proga apsikeisti patirtimi, pažinti naują pratimų techniką ir programas, o visų pirma – maloniai praleisti laisvalaikį.

apie mus