Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .tzmo.lt/lt_LT Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
_ga .tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 years
_gid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lt/lt_LT Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl

Išsaugokite pasirinkimą Sutinku su visais

edukacija

zaangazowanie-m.jpg logo
Realizuojame daug vietinių ir tarptautinių edukacinių iniciatyvų, nes žinome, jog mokslas – tai raktas į plėtrą.
Mūsų veikla nukreipta ir į profesionalus, ir į visus kitus žmones, kurie nori sužinoti kaip rūpintis savo ir savo artimųjų sveikata.

Parengėme apmokymų kursą

szkolenia-seni.jpg

profesionalams

Nuo pat savo veiklos pradžios aktyviai dalyvaujame ilgalaikės globos srities vystyme.

Nuo 1998 metų organizuojame Torunės Ilgalaikės Globos Dienas – sunkių ligonių, neįgaliųjų žmonių ir vyresnio amžiaus asmenų globėjų profesionalų susitikimus.

Įvykių, susijusių su TIGD, tradicijos siekia 1998 m., kai Lenkijoje gimė nauja paslaugų sritis – ilgalaikė globa. Atsirado skubus poreikis apmokyti specialistus, apsikeisti patirtimi ir diskutuoti apie šios srities formavimą ateityje. Būtent tada pradėjome organizuoti reguliarius susitikimus, suburiančius šios srities lyderius ir praktikuojantį personalą, ir centrinės valdžios atstovus, ir savivaldybės darbuotojus bei įstaigas - išmokų mokėtojas.

Nuo pirmos Ilgalaikės Globos Konferencijos dalyvių skaičius išaugo dešimt kartų – nuo 100 dalyvių 1998 metais iki virš 1000 dalyvių 2010 metais. 1999 metais Konferencijai suteiktas tarptautinis statusas – nuo to laiko mus aplankė atstovai beveik iš visų Europos šalių.

145727822.jpgAukštą TIGD lygį užtikrina nuolatinis bendradarbiavimas su ilgalaikės globos lyderiais ir kūrėjais Lenkijoje ir užsienyje, šalies konsultantais, taip pat šiame sektoriuje veikiančia aplinka.

daugiau www.tdod.pl

"Yra dvi priežastys, kodėl verta kalbėti apie TIGD išskirtinumą: pirmoji priežastis - tai dalyvių skaičius ir sudėtis. Nežinau apie jokią kitą konferenciją Lenkijoje, kuri kasmet suburtų tokį didelį skaičių dalyvių, atstovaujančių tokias skirtingas specialybes. Taip pat svarbu – ir tai yra antroji priežastis – jog mokomės vieni iš kitų: praktikuojančiam personalui pravartu pamatyti mūsų prezentacijas, o diskusija sesijos metu, taip pat neoficialioje konferencijos dalyje – tai puki proga praturtinti savo žinias mokslininkams." - prof. Piotr Błędowski – TIGD Mokslo Komiteto vadovas.


TIGD remia:

- Lenkijos Gerontologijos Draugija

- European Association for Directors and Providers of Long-Term Care Services for the Elderly E.D.E.

- Šalies ir Vaivadijų Konsultantai Sunkių Ligonių ir Neįgaliųjų Slaugos Klausimais

- Sveikatos Apsaugos Higienos Draugija

- Eurocarers DraugijaTobuliname medicinos ir globos personalą

16446147.jpgDaug metų bendradarbiaudami su ilgalaikės globos ir socialinės paramos aplinkos atstovais, puikiai supratome, kaip svarbu yra apmokyti asmenis, kurie profesionaliai užsiima nesavarankiškų asmenų globa.

Stengiamės patenkinti šį poreikį ir organizuojame apmokymus vadybininkams ir globos personalui bei kvalifikacijos kėlimo kursus slaugėms. Suvokiame, jog išplėsdami jų žinias, prisidedame prie nesavarankiškų asmenų globos kokybės kėlimo.

Remiame ilgalaikės globos įstaigų personalo apmokymą

SENI Programos – Šiuolaikinės Įstaigos Edukacijos Sistemos – dėka ilgalaikės globos įstaigų, organizacijų ir socialinės paramos namų darbuotojai turi galimybę nemokamai kelti savo profesinę kvalifikaciją bei lavinti bendravimo įgūdžius. Pagal Programą įstaigos gali pasinaudoti įvairiais teminiais apmokymais ir dalyvauti prestižiniuose edukaciniuose renginiuose. Kasmet SENI Programa pasinaudoja apie 100 įstaigų.Laviname medicinos globėjus

Atsakydami į medicinos aplinkos poreikius, įkūrėme Torunėje ir Bydgošče Europos Ilgalaikės Globos Centrą, Aukštesniąją Medicinos Globėjų Mokyklą. Kvalifikuoti mokytojai ne tik perteikia profesionalias žinias, bet ir stengiasi sužadinti Klausytojų norą nuolat tobulinti savo įgūdžius bei remia jų norą tapti Europos lygio profesionalais. Šiuo tikslu papildomai siūlome mūsų Klausytojams galimybę mokytis užsienio kalbos, kuri padės jiems kaupti profesinę patirtį užsienyje.Dalyvaujame akcijoje Žmogaus Gimimas

16445402.jpgBendradarbiaujame su fondu Žmogaus Gimimas, aktyviai dalyvaujame apmokymų konferencijose, skirtose medicinos personalui. 2010 metais pagrindinė konferencijos tema buvo „Neatimkite manęs iš mamos!" – pirmasis kontaktas, ryšys, žindymas ir jų reikšmė motinos ir vaiko gyvenime. Virš 200 susitikimo dalyvių diskutavo apie tai, kokios svarbios yra pirmos akimirkos po gimdymo, ne tik žvelgiant medicininės globos kampu, bet pirmiausia vertinant naujagimio ir jo tėvų emocijas. Dalyvaujame fondo Žmogaus Gimimas leidžiamame žurnale „Mama rūpinasi savimi“, kuriame pateikiama daug praktinių patarimų moterims apie jų priežiūrą nėštumo ir gimdymo laikotarpiu.

Leidžiame žurnalus

Vykdome plačią leidybinę veiklą. Seniausias tradicijas turi ketvirtinis žurnalas MEDI -  Ilgalaikės Globos Forumas, kuris leidžiamas nuo 2001 metų. Skirtas visų pirma socialinės paramos namų bei ilgalaikės globos įstaigų vadovams, tačiau jame spausdinami straipsniai – tai puikus informacijos šaltinis visiems, kas nori kelti savo kvalifikaciją plačiai suprantamos ilgalaikės globos srityje.Organizuojame nemokamus seminarus šeimoms

Asmenys, kurie rūpinasi namuose neįgaliaisiais, vyresnio amžiaus ar nesavarankiškais šeimos nariais, dažnai negali susitvarkyti su sunkiomis pareigomis. Jiems trūksta žinių, kaip prižiūrėti gulintį asmenį, kaip jį perkelti, jeigu jis nevaikšto, kaip keisti tvarsčius ar netgi kaip kalbėtis su sergančiu asmeniu. Padedame tokioms šeimoms, organizuodami jiems nemokamus seminarus, skirtus nesavarankiško asmens globai namuose.Mokome visuomenę

Organizuojame ir remiame atviras edukacines akcijas, kurių metu atkreipiame dėmesį į tai, kokie svarbūs yra profilaktiniai tyrimai bei skatiname visuomenę jautriau reaguoti į silpniausių – sunkiai sergančių, neįgalių ir vyresnio amžiaus žmonių poreikius. Akcijos metu kiekvienas gali pasikonsultuoti su gydytoju, atlikti profilaktinius tyrimus bei išgirsti ekspertų patarimus apie sveiką gyvenimo būdą.Vykdome edukacines akcijas paauglėms


Daugybėje šalių vykdome edukacines akcijas mokyklose. Įdomiai ir paprastai pateikiame jaunoms merginoms būtiniausią informaciją apie brendimą, mėnesinių ciklą, moters higieną ir kūno priežiūrą. Akcijų metu vyksta konkursai, įteikiamos dovanėlės ir organizuojama daug kitų papildomų staigmenų.

Indijoje dalyvaujame valstybinėse edukacinėse programose. Taip pat bendradarbiaujame su vietinėmis viešomis organizacijomis ir remiame jas lavinant jaunas merginas ir moteris iš pramoninių rajonų ir kaimų, kurių žinių apie pagrindinius higienos principus lygis yra vis dar labai žemas. Kartu su savanorių grupėmis stengiamės paaiškinti moterims, kad rūpindamosios kasdiene higiena, jos rūpinasi savo ir visos šeimos sveikata.Rūpinamės moterų sveikata

Dalyvaujame kampanijoje prieš krūties vėžį. Bendradarbiaujame su fondu Taip Sveikatai, kuris globoja akciją Mano krūtinė. Mūsų reikalas. Šios akcijos metu, kartu su fondu, organizuojame konferencijas moterims, kurios išmoktų suvokti, kaip rūpintis savo sveikata, organizuojame parodas ir seminarus moterims.Remiame tėvus ir vaikus

Turime savo internetinę televiziją

happytv.jpgTėvams sukūrėme internetinę televiziją happy tv, kur galima pamatyti įdomių diskusijų, kaip garsūs žmonės dalinasi savo džiaugsmais ir abejonėmis, susijusiomis su tėvyste. Pasakojama, kaip jie elgiasi sunkiomis akimirkomis, išduoda savo auklėjimo metodus ir būdus, kaip praleisti laisvalaikį kartu su vaikais. Tinklapyje taip pat galima rasti specialistų (pediatrijos, fizioterapijos, nėštumo ir gimdymo bei psichologijos) patarimų.

daugiau: www.happytv.plEsame Active, esame Happy

Organizuojame savo edukacinius renginius, skirtus vaikams ir jų tėveliams Esame Active, esame Happy. Jie vyksta didžiausiuose prekybos centruose – tai didžiulis džiaugsmas ir pramoga visai šeimai. Renginio metu vaikai gali aktyviai dalyvauti teatro pasirodyme, kurio scenarijų sukuria jauniausi aktoriai. Labai populiarūs yra visi bendri žaidimai bei konkursai mažyliams, kurių nugalėtojai bei aktyviausi dalyviai gauna apdovanojimus ir dovanėles. O tėvai gali pasinaudoti ekspertų patarimais apie dietas, fizinio aktyvumo naudą ir kosmetologiją.

Be to, prekybos centruose įrengėme Mažylio Kambarius, kuriuose tėvai gali laisvai pervystyti savo vaiką. Įrengtuose patogiuose kambariuose pasirūpinome ne tik mažiausių ir jų globėjų patogumu.

apie mus