tyrimai ir plėtra

firma-odp-doc.jpg logo
Naujoviškų idėjų paieška, naujų medžiagų išradimai, taip pat novatoriškų gaminių kūrimas – tai pagrindinės technologinių skyrių, laboratorijų ir tyrimų bei plėtros skyriaus užduotys.
Turime savo Tyrimų ir Plėtros Centrą Tricomed, kuris bendradarbiauja su patyrusiomis mokslo organizacijomis, dalyvauja sprendžiant klausimus medicinos inžinerijos, biotechnologijos ir kosmetologijos srityse, taip pat dalyvauja Europos Bendradarbiavimo Programose. Iki šiol Centras yra įgijęs kelias dešimtis patentų, daug apdovanojimų, o svarbiausia – prestižinę vietą tarp nedaugelio biomedžiagų gamintojų pasaulyje.

Naujoviškų idėjų paieška, naujų medžiagų išradimai, taip pat novatoriškų gaminių kūrimas – tai pagrindinės technologinių skyrių, laboratorijų ir tyrimų bei plėtros skyriaus užduotys. Šis bendradarbiavimas sukuria idealias sąlygas naujų idėjų kūrimui bei jų įgyvendinimui.

Apjungę žmonių talentus su naujausiomis technologijomis, galime pasiūlyti mūsų Klientams produktus ir sprendimus, palengvinančius jų darbo komfortą bei kasdienį gyvenimą, atitinkančius reiklius saugumo ir kokybės standartus. Norėdami tai pasiekti, kasmet daug investuojame.

Neįkainojamas informacijos šaltinis apie mūsų medicininių gaminių naudojimą kasdienėje gydytojų praktikoje – Specializuota Ligoninė Matopat, priklausanti Kapitalo Grupei TZMO S.A. Ligoninės medicinos personalas nuolat informuoja mus, perduoda pastabas ir rekomendacijas, susijusias su medicinos įstaigų poreikiais, nuo kurių priklauso tolimesnė mūsų gaminių plėtra.

apie mus