profesinė praktika

kariera2.jpg logo
Su malonumu priimame į darbą absolventus, kurie dar studijų metu atlieka praktiką TZMO S.A. Suteikiame jiems galimybę gauti pirmą profesinę patirtį ir susipažinti su didelės bendrovės funkcionavimo principais. Studentai, kurie pasirodo geriausiai, dažnai pasilieka ilgesniam laikui.

Praktikos sistema priartina jaunus žmones prie profesinės realybės ir paruošia juos ateityje atliekamoms užduotims. Aktyvūs paskutiniųjų studijų metų studentai turi galimybę „pamatyti darbą iš arti" ir augti realizuojant konkrečius projektus rinkodaros, finansų, buhalterijos ar žmogiškųjų išteklių srityje. Sukauptos žinios leis jiems sąmoningai formuoti profesinę karjerą.

 

Štai vienos praktikantės žodžiai:

Anna – nuo seminaro, per praktiką, iki darbo pasiūlymo.

Mano mokslai Universitete jau ėjo į pabaigą, taigi užsirašiau į UMK Karjeros Biurą, kur mane labiausiai sudomino seminaro pasiūlymas studentams, parengtas TZMO S.A. darbuotojų. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo mano profesinio kelio pradžia pasaulinio masto bendrovėje. Po seminaro nusprendžiau atlikti praktiką Matopat Rinkodaros Skyriuje. Mano užduotys buvo susijusios su Seni Lojalumo Programos veikla. Padėdama atlikti einamąsias užduotis, galėjau stebėti kaip funkcionuoja didelė organizacija, pažinau jos veikimo mechanizmą iš praktinės pusės. Praktikos pabaigoje mane pakvietė kvalifikaciniam pokalbiui su Personalo Skyriaus vadovu apie galimybę tęsti mano karjerą TZMO S.A. Buvau maloniai nustebinta ir neįtikėtinai laiminga, kai sulaukiau iš TZMO S.A. teigiamo atsakymo. Šiuo metu dirbu Pardavimų Skyriuje, o mano pareigos – Lenkijos rinkos skyriaus vadovo asistentė. Mano pareigos leidžia man augti ir kaupti naujus sugebėjimus, ypač susijusius su pardavimų analize bei klientų aptarnavimu. TZMO S.A. organizuota praktika – tai neįtikėtina patirtis. Leidžia pasirinkti profesinį kelią ir suteikia galimybę realizuoti ambicijas ir tikslus.

karjera