Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .tzmo.lt/lt_LT Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
_ga .tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 years
_gid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lt/lt_LT Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl

Išsaugokite pasirinkimą Sutinku su visais

profesinė praktika

kariera2.jpg logo

Su malonumu priimame į darbą absolventus, kurie dar studijų metu atlieka praktiką TZMO S.A. Suteikiame jiems galimybę gauti pirmą profesinę patirtį ir susipažinti su didelės bendrovės funkcionavimo principais. Studentai, kurie pasirodo geriausiai, dažnai pasilieka ilgesniam laikui.

Praktikos sistema priartina jaunus žmones prie profesinės realybės ir paruošia juos ateityje atliekamoms užduotims. Aktyvūs paskutiniųjų studijų metų studentai turi galimybę „pamatyti darbą iš arti" ir augti realizuojant konkrečius projektus rinkodaros, finansų, buhalterijos ar žmogiškųjų išteklių srityje. Sukauptos žinios leis jiems sąmoningai formuoti profesinę karjerą.

 

Štai vienos praktikantės žodžiai:

Anna – nuo seminaro, per praktiką, iki darbo pasiūlymo.

Mano mokslai Universitete jau ėjo į pabaigą, taigi užsirašiau į UMK Karjeros Biurą, kur mane labiausiai sudomino seminaro pasiūlymas studentams, parengtas TZMO S.A. darbuotojų. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo mano profesinio kelio pradžia pasaulinio masto bendrovėje. Po seminaro nusprendžiau atlikti praktiką Matopat Rinkodaros Skyriuje. Mano užduotys buvo susijusios su Seni Lojalumo Programos veikla. Padėdama atlikti einamąsias užduotis, galėjau stebėti kaip funkcionuoja didelė organizacija, pažinau jos veikimo mechanizmą iš praktinės pusės. Praktikos pabaigoje mane pakvietė kvalifikaciniam pokalbiui su Personalo Skyriaus vadovu apie galimybę tęsti mano karjerą TZMO S.A. Buvau maloniai nustebinta ir neįtikėtinai laiminga, kai sulaukiau iš TZMO S.A. teigiamo atsakymo. Šiuo metu dirbu Pardavimų Skyriuje, o mano pareigos – Lenkijos rinkos skyriaus vadovo asistentė. Mano pareigos leidžia man augti ir kaupti naujus sugebėjimus, ypač susijusius su pardavimų analize bei klientų aptarnavimu. TZMO S.A. organizuota praktika – tai neįtikėtina patirtis. Leidžia pasirinkti profesinį kelią ir suteikia galimybę realizuoti ambicijas ir tikslus.

karjera