prisijungimo etapai

inna19.jpg logo
Mūsų darbuotojams suteikiame galimybę dirbti su daugybe projektų, su skirtingais žmonėmis ir daugelyje rinkų, priklausomai nuo asmens ambicijų ir noro dirbti bei bendrovės poreikių. Rūpinamės, kad mūsų darbuotojai jaustųsi firmos sėkmės bendrakūrėjais, nes būtent jų darbo dėka visuose lygiuose galime šiandien džiaugtis aukšta pozicija pasaulinėje rinkoje.

TZMO S.A. Grupės plėtros strategiją realizuojame žmonių dėka. Ju potencialas, žinios, gabumai ir aistra leidžia mums pasiekti iškeltus tikslus bei įdiegti naujus gamybinius, finansinius ir komercinius sprendimus. Todėl įdarbinimo proceso metu ypatingą dėmesį atkreipiame į:

  • Kūrybingumą – mums tai gebėjimas žvelgti į problemą iš skirtingų taškų, naudoti savo žinias ir vaizduotę, siekiant rasti originaliausius ir tuo pačiu optimaliausius sprendimus, gebėjimas ištrūkti iš rėmų.
  • Elastingumą – mums tai gebėjimas susigaudyti naujoje, nuolat besikeičiančioje aplinkoje, lengvas prisitaikymas prie pokyčių, kurie skatina veikti.
  • Norą nuolat tobulėti – mums tai noras nuolat augti kaip asmenybei bei investuoti į savęs tobulinimą.
  • Gebėjimą bendradarbiauti – mums tai sėkmingas bendravimas su žmonėmis iš skirtingų aplinkų, kultūrų, gebėjimas atidžiai išklausyti bei gražiai išreikšti savo nuomonę.ATRANKA

Dokumentų analizė

Šiame etape kandidatų dokumentai yra analizuojami pagal išsimokslinimą ir profesinę patirtį. Tai atlieka TZMO S.A. prisijungimo skyriaus specialistai.

I kvalifikacinis pokalbis

Šis susitikimas leidžia giliau susipažinti su iki šiol turėta profesine patirtimi bei kandidato išsilavinimu bei sužinoti jo motyvaciją. Dažnai šis etapas vyksta per programos skype komunikatorių, kuris suteikia galimybę bendrauti su kandidatais iš visos Lenkijos ir pasaulio.ANALIZĖ

Suvokdami, kad būtent žmonės kuria sėkmę, dedame visas pastangas į tai, kad į mūsų organizaciją patektų asmenys su dideliu potencialu, atitinkantys pareigų reikalavimus bei organizacijos vidinės kultūros kryptį. Norėdami būti tikri dėl savo pasirinkimo, antro kvalifikacinio pokalbio metu naudojame įvairius įrankius, kurie padeda patikrinti kandidatų kompetenciją bei optimaliai pritaikyti turimas žinias, įgytas iki šių pareigų. Šio etapo metu kandidatai gali susitikti su būsimais vadovais.

Įrankiai, su kuriais galite susidurti prisijungimo (įdarbinimo) metu:

  • ESMINIAI TESTAI
  • MOTYVACIJOS IR ASMENYBĖS TESTAI
  • INDIVIDUALIOS IR GRUPINĖS UŽDUOTYS
  • DARBO PAVYZDŽIAI
  • VERTINIMO SISTEMOSDARBO PASIŪLYMAS

Jeigu prisijungimo proceso metu Jūsų kandidatūra pasirodys įdomiausia, galite tikėtis įdomaus TZMO S.A. darbo pasiūlymo. Darbo pasiūlymas patvirtinamas raštu.


karjera