Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .tzmo.lt/lt_LT Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
_ga .tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 years
_gid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lt/lt_LT Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl

Išsaugokite pasirinkimą Sutinku su visais

prisijungimo etapai

inna19.jpg logo

Mūsų darbuotojams suteikiame galimybę dirbti su daugybe projektų, su skirtingais žmonėmis ir daugelyje rinkų, priklausomai nuo asmens ambicijų ir noro dirbti bei bendrovės poreikių. Rūpinamės, kad mūsų darbuotojai jaustųsi firmos sėkmės bendrakūrėjais, nes būtent jų darbo dėka visuose lygiuose galime šiandien džiaugtis aukšta pozicija pasaulinėje rinkoje.

TZMO S.A. Grupės plėtros strategiją realizuojame žmonių dėka. Ju potencialas, žinios, gabumai ir aistra leidžia mums pasiekti iškeltus tikslus bei įdiegti naujus gamybinius, finansinius ir komercinius sprendimus. Todėl įdarbinimo proceso metu ypatingą dėmesį atkreipiame į:

  • Kūrybingumą – mums tai gebėjimas žvelgti į problemą iš skirtingų taškų, naudoti savo žinias ir vaizduotę, siekiant rasti originaliausius ir tuo pačiu optimaliausius sprendimus, gebėjimas ištrūkti iš rėmų.
  • Elastingumą – mums tai gebėjimas susigaudyti naujoje, nuolat besikeičiančioje aplinkoje, lengvas prisitaikymas prie pokyčių, kurie skatina veikti.
  • Norą nuolat tobulėti – mums tai noras nuolat augti kaip asmenybei bei investuoti į savęs tobulinimą.
  • Gebėjimą bendradarbiauti – mums tai sėkmingas bendravimas su žmonėmis iš skirtingų aplinkų, kultūrų, gebėjimas atidžiai išklausyti bei gražiai išreikšti savo nuomonę.ATRANKA

Dokumentų analizė

Šiame etape kandidatų dokumentai yra analizuojami pagal išsimokslinimą ir profesinę patirtį. Tai atlieka TZMO S.A. prisijungimo skyriaus specialistai.

I kvalifikacinis pokalbis

Šis susitikimas leidžia giliau susipažinti su iki šiol turėta profesine patirtimi bei kandidato išsilavinimu bei sužinoti jo motyvaciją. Dažnai šis etapas vyksta per programos skype komunikatorių, kuris suteikia galimybę bendrauti su kandidatais iš visos Lenkijos ir pasaulio.ANALIZĖ

Suvokdami, kad būtent žmonės kuria sėkmę, dedame visas pastangas į tai, kad į mūsų organizaciją patektų asmenys su dideliu potencialu, atitinkantys pareigų reikalavimus bei organizacijos vidinės kultūros kryptį. Norėdami būti tikri dėl savo pasirinkimo, antro kvalifikacinio pokalbio metu naudojame įvairius įrankius, kurie padeda patikrinti kandidatų kompetenciją bei optimaliai pritaikyti turimas žinias, įgytas iki šių pareigų. Šio etapo metu kandidatai gali susitikti su būsimais vadovais.

Įrankiai, su kuriais galite susidurti prisijungimo (įdarbinimo) metu:

  • ESMINIAI TESTAI
  • MOTYVACIJOS IR ASMENYBĖS TESTAI
  • INDIVIDUALIOS IR GRUPINĖS UŽDUOTYS
  • DARBO PAVYZDŽIAI
  • VERTINIMO SISTEMOSDARBO PASIŪLYMAS

Jeigu prisijungimo proceso metu Jūsų kandidatūra pasirodys įdomiausia, galite tikėtis įdomaus TZMO S.A. darbo pasiūlymo. Darbo pasiūlymas patvirtinamas raštu.


karjera