misija ir vertybės

misja-m.jpg logo
Mūsų organizacijos kultūros pagrindą sudaro inovacijos, atsakomybė ir patirtis.

Siekiame teikti mūsų Klientams aukščiausios kokybės produktus, kurių dėka gyvenimas tampa lengvesnis, patogesnis ir saugesnis. Atsakome ne tik į žmonių dabartinius poreikius, bet ir prognozuojame, ko jiems reikės ateityje ir stengiamės užtikrinti jiems tai jau šiandien.


Mūsų vertybės:


Mūsų organizacijos kultūros pagrindą sudaro inovacijos, atsakomybė ir patirtis.

firma-odp-doc2.jpgInovacijos

Planuodami pasaulinę plėtrą, prisimename apie tai, jog turime patenkinti atsinaujinančius Klientų poreikius. Todėl TZMO S.A. produktai kuriami remiantis naujausiomis pasaulyje technologijomis ir pasižymi aukščiausia kokybe, nepriklausomai nuo to, kurioje šalyje jų galima įsigyti.


opieka-m.jpg

Atsakomybė

Ekonominę sėkmę jungiame su visuomenine veikla. Organizuojame ir remiame edukacinius renginius, propaguojančius sveikatą, žadinančius pagarbą asmenims, kuriems reikia visuomeninės paramos: sunkiems ligoniams, neįgaliesiems ir vaikams. Aktyviai dalyvaujame kuriant ir viešinant Europoje geriausius standartus sveikatos apsaugos ir socialinės pagalbos srityje.


jakosc-m.jpgPatirtis

Nuolatinių mūsų darbuotojų patirties ir praktinių žinių bei jaunų darbuotojų inovatyvumo ir gabumų junginys leidžia mums kurti optimalius pasiūlymus. Pažinodami ir suprasdami mūsų Klientus, siūlome jiems geriausius sprendimus.

apie mus