Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .tzmo.lt/lt_LT Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 10 years
_ga .tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 years
_gid .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lt/lt_LT Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lt/lt_LT Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lt/lt_LT Analytics 30 minutes

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl

Išsaugokite pasirinkimą Sutinku su visais

ekologija

thumb_ochr.jpg logo

Kaip sąmoningas higienos ir kosmetikos gaminių, medicinos prietaisų, buitinės chemijos gamintojas - esame atsakingi už neigiamo veiklos poveikio aplinkai mažinimą. Mes užtikriname, kad tiek gamybos, tiek investiciniai procesai būtų vykdomi tvariai - atsižvelgiant į natūralią aplinką.

TZMO Grupės integruotos valdymo sistemos politika

Stiprindama savo dalyvavimą tvaraus vystymosi keliu TZMO Grupė priėmė integruotos valdymo sistemos politiką, kuri apima įsipareigojimus aplinkos apsaugos srityje ir atitinka aplinkos vadybos sistemos ISO 14001 reikalavimus.

peržiūrėti Integruoto valdymo sistemos politiką

 

Kaip TZMO Grupė įsipareigojome:

  • gerinti mūsų veiklos poveikį aplinkai,
  • vykdyti nuolatinį procesų tobulinimą ir modernių technologijų diegimą,
  • užkirsti kelią natūralios aplinkos taršai ir rūpintis jos ištekliais,
  • tvariai naudoti išteklius įgyvendinant naujus projektus.

Tiekimo grandinėje dirbame su žaliavų ir medžiagų tiekėjais garantuojančiais aukščiausios kokybės komponentus, taip pat su partneriais atsakingai naudojančiais planetos išteklius.

Naudodami novatoriškus techninius sprendimus ir šiuolaikines gamybos technologijas, mes teikiame didelę reikšmę aplinkos taršos mažinimui ir prevencijai.

Savo produktus projektuojame taip, kad sumažintume neigiamą poveikį aplinkai kiekviename produkto gyvavimo ciklo etape:

Be novatoriško požiūrio į dizainą, mūsų rūpinimasis tinkama mašinų ir prietaisų būkle, gamybos ir transporto planavimas, siekiant užtikrinti maksimalų gamybos ir logistikos pajėgumų išnaudojimą, prisideda prie gamtos išteklių tausojimo ir susidarančių atliekų mažinimo.

TZMO Grupė aktyviai remia darnaus vystymosi tikslų įgyvendinimą pagal Jungtinių Tautų darbotvarkę 2030.

TZMO siekis - nulis atliekų (ZERO WASTE)

Ambicingas TZMO Grupės įsipareigojimas atsakingo atliekų tvarkymo srityje.

TZMO Grupė įsipareigojo įgyvendinti ambicingą tikslą - iki 2025 m. pabaigos visiškai neturėti į sąvartynus siunčiamų gamybos atliekų.

Programa „TZMO siekis - ZERO WASTE“ įrodo, kad TZMO Grupė siekia didesnių įsipareigojimų nei teisiniai aplinkos apsaugos reikalavimai, įsitraukdama į visą naudojamų žaliavų gyvavimo ciklą, ir palaiko atvirą dialogą su suinteresuotosiomis šalimis, siekdama paremti žiedinę ekonomiką.

Mes palaikome plastikų perdirbimą - TZMO Grupėje turime perdirbimo linijas, kurios užtikrina reikšmingo grupės gamybos įmonių susidarančių atliekų kiekio panaudojimą.

Įgyvendindami programos „TZMO siekis - ZERO WASTE“ uždavinus, mes remiame tvaraus vystymosi tikslų įgyvendinimą:

  • 12 tikslas - atsakinga gamyba ir vartojimas,
  • 13 tikslas - poveikio klimato kaitai mažinimas,
  • 17 tikslas - partnerystė siekiant tikslų.

 

TZMO SA dalyvauja kuriamoje pakuočių atliekų surinkimo, perdirbimo ir utilizavimo sistemoje, tai įrodo teisė ženklinti mūsų gaminius ženklu „GREEN POINT“. Šiuos procesus TZMO SA vykdo bendradarbiaudama su perdirbėjų organizacijomis.
apie mus