ekologija

ekologia-m.jpg logo
Rūpindamiesi žmogaus higiena ir sveikata, nepamirštame ir mus supančio pasaulio ir natūralios aplinkos. Būtent iš čia semiamės jėgų ir energijos. Trokštame išsaugoti mūsų aplinką švarią ir neužterštą, prisimindami, kad ji tarnaus ne tik mums, bet ir ateinančioms kartoms.
Kad medžiai liktų žali


Valdome mūsų gaminių egzistavimo ciklą taip, kad kiekviename jų gamybos, pardavimo, eksploatacijos ir tiekimo etape potenciali grėsmė natūraliai aplinkai būtų minimali.

Rūpinamės tuo, kad gamybinio proceso atliekos galėtų būti naudojamos kitiems tikslams kaip antrinė žaliava. Vieninteliai Lenkijoje turime atliekų perdirbimo liniją su lazeriniais filtrais, kurių dėka perdirbtos medžiagos neteršia aplinkos. Mūsų perdirbtos atliekos naudojamos įrankių ir sodo reikmenų, vazonėlių, baldų apdailos detalių, automobilinių priedų gamybai bei statybose.

2011 m. vasario mėnesį gavome apdovanojimą - statulėlę Draugystė su Aplinka, kuri įteikiama nacionaliniame Ekologijos konkurse bei diplomą Produktas, vertas rekomendacijos, kuris buvo įteiktas organinės medvilnės gaminiams BELLA Cotton BIO.

apie mus